Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik nagyváros az olcsóbb?

Melyik nagyváros az olcsóbb?

Figyelt kérdés

New York vagy Los Angeles?

Utazás, szálloda, étterem, közlekedés...

És te hova mennél szívesebben vagy hol voltál?


2011. júl. 15. 10:15
 1/9 cseresznyevirág19 válasza:
0%
Egyértelmű hogy New York:)
2011. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindkét városban jártam már, nagyjából egyformák az árak! (Egyformán drágák!) Nekem New York az abszolút kedvenc!
2011. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés én sokat vaciláltam h hova menjek, végül new york mellett döntöttem... de mindkét város elég nagy, kiismerhetetlen 1-2 hét alatt.
2011. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is New Yorkra gondoltam.

A szállástól félek, hogy drága lesz...:(

2011. júl. 15. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Nezzuk a statisztikakat hivatalos oldalakrol:

Kaja: Loszi atlagban 13%-al olcsobb NY-nal

Lakas: 28% olcsobb

Ruhazat: 4% (Levis 501 LAben $37, NYban $52)

Kozlekedes: 29% olcsobb loszi NY-nal (peldanak vettek egy auto arat, egy evi uzemanyag fogyasztasat illetve a tomegkozlekedesi berletek arat)

Szorakozas: 30%-al olcsobb (pl mozijegy LA 11, NY 13, szinhaz LA $100, NY $150)

Osszessegeben Loszi 24%-al olcsobb New Yorknal.


Statisztikan kivul amit erdemes figyelembe venni: LA-ben mindig jo ido van, NY-ban telen hideg

LA-ben rossz a tomegkozlekedes, NY-ban szuper

LA-ben autoval kiralysag, mert mehetsz ide-oda, NY-ban kocsit nem akarsz

LA szeles, tagas, fakkal, palmakkal, viragokkal NY eleg zsufi es termeszet legfeljebb a Central Parkban


En LAben lakom. NYba csak turistaskodni, ugy nagyon klassz, de ott lakni nem tudnek. Pesten is kulvarosi keruletben laktam. Baratnom a Blahan lakott, nekem latogatni is eleg volt ot, hogy besokaljak a nyuzsitol.

2011. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez tökéletes összehasonlítás. Sosem gondoltam volna, hogy LA olcsóbb mint NY...

Kérlek, tudnál nekem mesélni LA-ről?

A hotelek milyen árban vannak nap / fő? :)

Amúgy nagyon irigyelek, hogy ott kinn élsz! Tökéletes hely. :-)

2011. júl. 15. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Mar megirtam egy nagyon hosszu meset LA-rol es azt hittem sikerult elkuldeni valaszban, de most latom, hogy itt nincs... akkor hol van? Hm.... :(


Ird meg mire vagy kivancsi!

2011. júl. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem...:(

A hotelekre vagyok kíváncsi, hogy milyen árban van nap/fő. És a repülőjegy oda-vissza mennyibe kerül?

Köszönöm.:)

2011. júl. 17. 11:22
 9/9 anonim ***** válasza:

En az expedia.com -ot es a cheapoair.com -ot hasznalom sajat hotel/repjegy igenyeimre. Ezeken az oldalakon ugy is lehet keresni, hogy hotel/repjegy/kocsi egyben es ugy sokkal olcsobb mint kulon-kulon lefoglalni.

Igenyes/gazdasagos szallaskent eddig a motel 6-al voltam a legjobban megelegedve.

Kocsi szerintem mindenkepp kell ide, ha pedig auto van, akkor megeri messzebbi szallast keresni, mert az olcsobb es a kocsival ugyis be lehet jarni az egesz varost.

A keresobe ird be a repter kodjat (LAX) es talalhatsz mar napi 50 dodoert is szallast. Messzebb menni nem erdemes mint a repter kornyeke es olcsobbat valoszinu nem talalsz. Az 50 dollar az per ejszaka es ha ketten vagytok a szobaban az fejenkent 25. (Persze erre meg rajon az ado, ugyhgoy a teljes osszeg olyan 55-60 korul lesz per ejszaka.

Autot minel elobb foglaltok annal olcsobb. Mindig a legkisebb kategoriat kell foglalni es a helyszinen szelesen mosolyogni a pultos fiura es eloadni a nagy dumat, hogy most vagytok itt eloszor es ha minden jo lesz, akkor elmondjatok az osszes ismerosotoknek otthon, hogy csakis innen kolcsonozzenek kocsit stb stb. Ilyenkor altalaban adni szoktak egyel nagyobb kategoriaju autot, vagy valami kedvezmenyt. Az ismerosomeknek multkor 2 kategoriaval nagyobb autot adtak :)

GPS-t erdemesebb otthonrol hozni.

2011. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!