Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Au pair in America, au pair...

Au pair in America, au pair world net vagy au pair kft?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem! Jövőre szeretnék kimnenni au pairnek USA-ba. Ti melyik cégen keresztül mentetek ki? Melyik a megbízható? Várom a válaszokat! :)
2011. júl. 23. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
En "csak" angliaba voltam, igy konkretan nem tudok valaszolni, de auparworld-el ne menj! Ezzel kizartam egyet. :)
2011. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) és miért ne? néztem az oldalukon családokat, nekem jónak tűnt. de akkor elfelejtem őket.
2011. júl. 23. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az Au pair worlddel mentem két családhoz is, igaz nem Amerikába. Semmi baj nincs vele, nem értem, az első miért mondja, hogy ne menj velük.
2011. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat nekem 4 baratnom ment azzal es mindegyik csunyan porul jart. Kis tavolsagba meg nem olyan rossz, de olyan messzire... Nekem ket csalad irt onnan, Amerikabol, mindketto kamuzott, de lebuktak. Az egyiknel ugy derult ki, hogy egyik nap meg mashogy hivtak a gyereket, mint masnap. :D Nevetseges...
2011. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amerikába csak közvetítő irodán keresztül szabad és érdemes menni. Angliába még okés aupair-wordon keresztül menni, de Amerika egészen más tészta. Ha az Aupair in American keresztül mész minden törvényes lesz, végig követik az ott létedet és fel se merül a lehetőség, hogy a család, akihez mész kamuzik és elad szervdonornak. Amint kiérsz egy 3 napos orientáción veszel részt és utána jutsz el a családodhoz.

Ha tényleg komolyan gondolod, már most vagy legkésőbb januárban kezdj el intézkedni. Egy au pair társam fél éve várja a megfelelő családot, egy másik 8 hónapot várt mielőtt kiutazott.

2011. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, óvatosnak kell lenni a mai világba! Egyébként nekem az Au Pair In America a legszinpatikusabb, blolgokat is olvastam, amiket az au pairek írtak. Csak kérdés h tényleg igaz e, és nem kamu.
2011. júl. 23. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
az au pair in america teljesen korrekt es megbízható, nem kamu cég. igazodnak az igényeidhez es segítenek mindenben a jelentkezéstöl kezdve a kint tartózkodáson at a haza jövetelig.
2011. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem is korrekt cégnek tűnik, januárban el is kezdek intézkedni!

Köszi a válaszokat!

2011. júl. 23. 22:13
 9/10 anonim válasza:
Jelentkeztél már? :-) Én is tervezem, hogy megyek ki Velük... :-)
2012. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem,nem mentem ki! Még 1 évet itthon leszek, addig is eltudom döntenei 100%-ra, hogy mit is szeretnék! :)Mindenképp 1-2 év múlva ki szeretnék menni USA-ba! De lehet nem au pair-ként! Te mikor mész?
2012. szept. 27. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!