Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltatok már az aupair-world....

Voltatok már az aupair-world. Net-tel külföldön aupairként? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 16:39
 1/3 anonim válasza:
100%
A barátnőm barátnője ő általuk utazott ki, nem mondott semmi negatívat. Nekem is őket ajánlották.
2011. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én most jöttem haza Olaszországból. Nagyon jól kijöttem a családdal, csak anyuka kicsit hülye és érdekesen fogja fel az életet. Hazajöttem meghosszabbíttatni a személyimet, először még azt írta, hogy várnak vissza, aztán meg azt, hogy a régi dadájuk (egy a sok közül..) hirtelen munkanélküli lett és munka kell neki. Négy nap múlva rákérdeztem, hogy most mégis mi van, menjek vagy ne? Nagyon sajnálta, de a régi dada mellett döntött, a cuccaimat majd valahogy elküldi... Ugyanis el se köszöntünk egymástól, és a rajtamvalón kívül nem hoztam mást, mivel "úgyis jössz vissza"


Szóval, az oldal jó, de ha a család már az elején furcsa (nem ez volt az egyetlen "érdekes" húzása, nyilván nem véletlenül volt annyi dada...), akkor kösd fel a nyúlcipőt.

2011. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ennek az oldalnak a segítségével jöttem ki Svájcba. Most taposom a második hónapomat, és csak jót tudok mondani. Legalábbis az oldallal kapcsolatban mindenképp. Vannak kultúrális különbségek, és ezekből adódó nehézségek, de szerintem a honlap megbízható. Persze ki lehet fogni rossz családot is, de ez ugyanúgy előfordulhat, ha ügynökséggel jössz ki.
2011. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!