Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » U. S. A. bevándorlási procedúr...

U. S. A. bevándorlási procedúra a reptéren: tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most megyek ki először, Atlanta majd L.A.

Kicsit félek, mert egyedül megyek, bármit kérdezhetnek, megértem-e stb... Ezzel kapcsolatban mik a tapasztalataitok? Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 30. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

What is the purpose of your visit?

Erre te: business / pleasure ha turista / visiting my friend, family

How long are you staying?

Erre te: 1 week, 2 months...

Where will you be staying?

Erre te: at the Four Seasons in Beverly Hills :) vagy at my friend's house in Atlanta

Do you intend to work/study while in the States?

Erre te: absolutely not


Csak arra valaszolj amit kerdeznek es minimalisan, az a biztos.


Most hirtelen ezek jutottak eszembe. Ha haverhoz jossz, irass vele egy levelet, amiben "szia, gyere el hozzam, nalam fogsz lakni, adok kajat, elmegyunk az allatkertbe stb. Itt a telefonszamom..." es ha gond van, vagy ketsegbe esel, akkor dugd a levelet az officer orra ala.

2011. júl. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kihez mész?

Mennyi időre?

Pénzed van-e?

Repjegyed visszafelé?

2011. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! :)
2011. aug. 2. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Oszinten,fogalmam se volt mit kerdeztek,mert egy szot sem ertettem,megmutattam a szallodafoglalasrol a nyomtatvanyomat,es mondtam hogy turista vagyok 11 napra megyek,utanna vissza Magyarorszagra,ennyit megtanultam angolul,csovalta a fejet hogy mertem idejonni semmi nyelvtudas nelkul,es beengedett.Azota is itt vagyok,tobb mint 1 eve,es mar az angol is megy.
2011. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!