Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tenyleg ennyir eselytelen az...

Tenyleg ennyir eselytelen az USA-ba koltozni?

Figyelt kérdés

Nekem egyik legnagyobb vagyam, hogy az USA-ba koltozzek. Leginka LA.-be.

Most megyek 10. oszalyba erettsegi utan ki szeretnek menni :)NAGYON!:)

Csak mindenhol azt hallom, hogy nagyon nehez...Nem vagyok se tudos, se kimagaslo sportolo, stb

Szerintetek mennyi eselyem van arra, hogy kikoltozzek? Par ev alatt valtozhat ez vmit?


Mashol el sem tudnam kepzelni az eletemet...:(


2011. júl. 31. 00:30
 1/10 anonim válasza:
nem lehetetlen, csak kell a kellő nyelvtudás, meg pénz is.
2011. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha tanulsz egy jó szakmát

asztalos ács villanyszerelő azzal mindenütt el tudsz helyezkedni

2011. júl. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kimész keress gyors egy férjet vagy egy feleséget és lám probléma megoldva:)
2011. júl. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

en amerikaban elek, es igen eleg nehez. meg ha van egyertelmu jogod ittlenni (pl amerikai hazastars) akkoris egy csomo csomo papirmunka, sz.rakodas, penz stb. most egy haverom van pont ilyen cipoben, ide jart iskolaba, dolgozott itt, ittvolt vagy 5 evet es azon szenved hogy tudna visszajonni mert o se kutato, se nem nover :D

de vegulis akik ittvannak azoknak is sikerult, ha valamit nagyon akarsz el fogod erni :) szal sok sikert!

ja amugy suliba johetsz ide tanulovizummal siman, csak kezdj el sporolni ra mar most :D

2011. júl. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a kiköltözéshez nem kell sok ész, csak repülőjegy, meg zöldkártya.


Az ottani élethez, na ahhoz nem árt némi keresett végzettség, jó nyelvtudás, stb.


Ez azonban szinte a világ összes országára igaz, még Magyarországra is.

2011. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

gondolom a sok amcsi film miatt mennél


azok alapján nagyon ideális az élet Amerikában..


de ott se fenékig tejfel az élet

hidd el


várj ezzel mág kicsit


majd 10 év múlva gondolkozz ezen

2011. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*még
2011. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy legálisan kinn éljen szüksége van zöldkártyára! Ahhoz pedig munkavállalási engedély kell, hogy megkapja, amire a jelenlegi torz bevándorlási helyzetben nincs esély!


Maximum illegálisan tud dolgozni! Viszont csak oda útra szóló repülőjegyet nem vehetsz, mert be kell mutatni a visszaútra szólót is! De amennyiben csak egy útra vesz jegyet, akkor számítson rá, hogy a bevándorlási tiszt azon nyomban visszafordítja a határon!


Jelen helyzetben zöldkártyát szerezni csak házasság vagy zöldkártyalottó útján lehet! Munkavállalás alapján nem nagyon, mivel hacsak nem vagy nagy tudású, elismert szakember, akkor esélytelen, hogy találsz munkaadót, aki szponzorál!

2011. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nahát, egy sorstárs. nálam dettó ugyanez. 10.es koromban határoztam el, hogy kimegyek, bár én érettségi után 1 évvel, mert még van egy év szakmai évem, és utána. (már 12.es vagyok). Ahogy nézegettem, a legegyszerűbb gyorsan egy férjet keresni,vagy feleséget, és akkor kint lehet maradni. Van más lehetőség is, ahogyan az előttem lévő írta.


nekem annyival könnyebb a helyzetem, hogy grafikus vagyok, és ott van kereset erre. Magyarországon egyáltalán nincs, szóval nekem esélyem sincs itthon megélni, csak ott. És az iskola, ahova megyek, oda már több diák is jutott be külföldről, ők segítenek majd nekem. Szerintem te is keress ott kint élő embereket, akik segíteni tudnak.

2011. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Tenyleg nagyon nehez :(


Nem a filmekben latottak miatt akarok menni...:)

2011. júl. 31. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!