Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha megtehetned kimennel L. A....

Ha megtehetned kimennel L. A. -be?

Figyelt kérdés
Indokot is lecci :DD
2011. aug. 1. 17:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
1 hétre megnézni milyen majd nagyon csalódottan visszatérni amiért ott is ugyanaz van mint itt. jobb ha az álmok álmok maradnak és nem akarod valóra váltani, mert megölöd.
2011. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:

Nagyooon :) Engem mindig is, kiskorom óta vonz Amerika.Csak legyen ki fizesse! :)

19/L

2011. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Én simán kimennék, először csak körülnézni aztán ha annyira tetszene és elég jól fizető munkát is tudna nekem valaki (meg persze engedélyt a bevándorláshoz) akkor lehet hogy maradnék.


"jobb ha az álmok álmok maradnak és nem akarod valóra váltani, mert megölöd."


Viszont akkor mindig lesz benned egy rossz érzés hogy "mi lett volna ha megpróbáltam volna valóra váltani? ha megtettem volna mindent? ha esetleg valóra vált volna..."


Amúgy te ott laksz kérdező? Csak az ékezetek hiánya miatt.

2011. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :(

Csak Angol Win7...:D

De nagyon remelem, hogy csak ido kerdese :))

2011. aug. 1. 19:12
 5/29 anonim válasza:

Inkább a keleti partra mennék, nekem az szimpatikusabb :-)))

Amerikában is inkább a nyugodtabb államok vonzanak, New Jersey, Észak-Karolina.. Persze meglátogatnám Kaliforniát is de nem hiszem, hogy laknék ott.:D

2011. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én jövőre NYC-be megyek dolgozni! Az indok pedig az, hogy 21 évesen még világot szeretnék látni, és tudom, ha nem mennék egész életemben bánnám, hogy mi lett volna ha...
2011. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én meg azt bánom egész életemben,hogy visszajöttem onnan!!!

De meg ám!!!!!!


1.es válaszolo! Te egy kretén vagy!!! mindig itt ólálkodsz, ha z USA-ról van szó mindig lehúzod!! Tűnj már a fenébe!! Azt hiszed nem tudjuk hogy te írogatod a kretén hozzászólásaidat???!!!

2011. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! hol voltál, mit dolgoztál?
2011. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Az addig trendben van ha valaki menni akar világot látni meg minden de ne süllyedjen olyan mélyre mint az utolsó előtti válaszoló. Vannak nagyon szép helyek a Földön de számomra legfontosabb mindig Magyarország lesz.
2011. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Miért is vagyok én lesüllyedve??? Azért mert én elolvasom az USA-val kapcsolatos kérdéseket, és van itt egy válaszoló, aki állandóan kötekedik, meg rémisztgeti azokat akik ki akarnak menni, és én mertem őt kiosztani??? Ha neked ez lesüllyedés, akkor valami baj van nálad! De nem érdekel különösebben a véleményed. Én legalább már kaptam a válaszimra pozitív, normális reakciót! Nem mellesleg én már voltam kint, és a tapasztalataimat írom le, mint ahogyan más is! Azt hiszem ehhez mindenkinek joga van! A hülyeséghez viszont nem, de sajnos az betegség, amelyet naponta többször is elkap néhány ember!!!!
2011. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!