Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimennél a helyemben vele?

Kimennél a helyemben vele?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a párommal.

Focista.Most kölcsön adták egy nevesebb csapatból egy kisebbe,mert problémái voltak az edzővel.

Nem keres sok pénzt,legalábbis ahhoz képest,amennyit más csapatokban keresett ezelőtt.Bár nem él rosszul,százon felül biztos keres.

Nincs megelégedve.Kapott egy meghívást,hogy menjen ki nagyon közel Irakhoz,egy városba focizni.Állítólag nagyon jól fizetnének minden hónapban.Kimenne egy évre,hogy gyűjtsön elég pénzt és vissza jönne Európába.

Én tanulok,egy évem van vissza a suliból.

Azt szeretné,hogy legyek magántanuló és az év közben legyek vele kinn Irakban.Ő fizetné a repülőjegyet,mindent.

Nem veszélyes ott,mint európai lány?Egyáltalán megéri kimenni?

Azt mondta,hogy a focistákra nagyon vigyáznak,de nem nyugtatott meg...

Itt van pár kép a városról:

[link]

[link]


2011. aug. 1. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos én vagyok csak kelekótya, de nem mennék ki lakni muzulmán ország területére, oda, ahol a nőket használati tárgyként kezelik. És ha megvesznek vagy 500 tevéért? :))

Viccelek nyilván, de komolyra fordítva: én nem mennék, intézze most egyedül. Nem érezném jól magam olyan országban, ahol a nőknek annyi tekintélyük, értékük sincs mint idehaza. Egész nap meg nem ülhetsz te sem a 4 fal között.

2011. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy év simán túlélhető távkapcsolatban. Nem mennék ki, főleg azért mert tanulok. Esetleg ha már végeztél volna, mert így macerás a magántanulás stb. Szóval én így nem mennék, ha függetlenebb lennék, akkor viszont igen.
2011. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi pénzért nem mennék oda.
2011. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Én tuti nem mennék ki! Mégis mit fogsz ott csinálni? Azok az emberek őrültek!
2011. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék ki.
2011. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék ki.Két okból.

Az egyik,hogy ott az adott ország szabályai szerint kell élned,hiszen te leszel ott vendég.Ha a szabály az,hogy egy nő egyedül nem sétálhat akkor nem teheted meg,hogy amíg a párod "dolgozik" addig te sétálj..Vannak helyek ahol az asszony még egy étteremben sem ülhet a férjével.A férfiak bent étkeznek,a nők kint. Ha itt is van ilyen szabály akkor be kell tartanod.

A másik ok amiért nem mennék ki,hogy a párod futballszeretete már csalódásra ad okot..Már nem is a játék fontos neki hanem a pénz..Ha a játék szeretete erősebb lenne,akkor jó lenne neki a 100 körüli fizetés is..

2011. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék!!!

Ha kitart melletted és te is mellette,akkor ha haza jön boldogok lesztek.Ha nem talál mindketötök partnert.

2011. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Laktam ilyen helyen önszántamból, önkéntesként. Rengeteget készültem rá testileg, lelkileg, agyilag. Előtte pedig évekig erről álmodoztam.

Szerintem ez csak így megy, egyébként nem bírnád ott kint. Egyébként is mit csinálnál? Nem is beszéled a nyelvet. Túúl nagy falat. Ha egy európai kis/nagyváros lenne, mást mondanék, az kaland, de ez veszélyes, és ha nincs igazi motivációd, plusz tudásod, hogyan élj túl egy számodra veszélyes helyt... Ne menj.

Inkább távkapcsolat. Fizesse a repjegyedet addig, hogy meglátogasd 2 hétre, pár hónap múlva meg jöjjön ő hozzád haza. Így kibírható az egy év.

2011. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

"Ha a játék szeretete erősebb lenne,akkor jó lenne neki a 100 körüli fizetés is.."

Sajnos már rég nem azt a világot éljük! Pénz nélkül éhen halsz!

2011. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék ki. Amíg ő abban az egy évben kint van te simán elvégzed az iskolát! Ha szeretitek egymás észre se veszitek hamar elmegy az az egy év távkapcsolatban!

Különben is szerintem elég veszélyes kint meg hát mondjuk úgy hogy nem nagyon tisztelik a nőket...

2011. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!