Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kiszeretnék költözni az...

Ha kiszeretnék költözni az USA-ba, akkor Ti melyik államot ajánljátok kisváros és nagyváros (kiv. New York) kategóriában?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
S.Monica Los Angeles megyeben van, de kulonallo varos, sajat rendorseggel, birosaggal, stb. de egybeepult Loszival, es kb. az utcan egy tabla jelzi mikor melyik varosban vagy eppen.
2011. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Szerintem San Francisco környéke is barátságos szép terület. Én ha tehetném azt venném célkeresztbe.
2011. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Attól függ milyen éghajlatot szeretsz, mit szeretsz csinálni stb. Ha szereted a meleget és utálod az esőt és szeretd a nagyvárosokat Phoenix. Ha szereted a természetet és nem bánod az esőt Seattle. Esetleg Chicago. Valami pontosabb megfogalmazás kéne.
2011. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ez attól függ,hogy mit szeretnél dolgozni?! Fel kell az is mérni, hogy a nyüzsgést szereted e vagy a nyugalmat ahol alapvetően nem sok mindent lehet csinálni. Ezeken belül is fontos, hogy a nagyváros közlekedése jó általában míg sok kisvárosban vagy külső kerületben csak autóval tudsz járni. Kérdés még,hogy szereted e a hőséget nyáron vagy inkább 4évszakra vágysz?! Nekem az sem mellékes,hogy ne legyen "kígyókkal tele a hely". Nekem New York az egyik kedvencem de ez ugye kilőve... de Californiában (San-Francisco) is a szívem csücske.
2011. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
engem is érdekel :)
2011. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
am de San fransicso asszem törés vonalon fekszik :D
2011. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mivel New York kilőve így Miami :)
2011. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!