Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Holnap költözünk New York-ba?

Holnap költözünk New York-ba?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk.Édesapám kapott ott egy munkát,és olyan furcsán érzem magam, örülök mert alig várom hogy láthassam és hogy ott éjünk,de van egy furcsa hiányérzetem is.
2011. aug. 6. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezt hívják honvágynak :)

Nagyon sok szerencsét :) Ha tudsz csinálj kint képeket, hogy milyen ott a környezet, és dobj fel ide linket :) Nagyon kíváncsi vagyok New Yorkra :) Előre is megköszönném.

2011. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Sok sikert, érezd jól magad! :)
2011. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is borzasztóan éreztem magam, amikor csak pár nap választott el attól, hogy Londonba költözzem, még a reptéren a beszállásnál is folyamatosan a fejemben volt, hogy na én most visszafordulok. Lehet ezt honvágynak nevezni, de én inkább félelemnek hívnám az új élettől és az ismeretlentől. Honvágy majd később lesz. Mindenesetre le kell győzni az érzést, pár nap múlva már sokkal jobb lesz, amint beleszoksz az új helybe, ritmusba, életbe.
2011. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Sok sikert, én most jöttem haza NEW Yorkból és imádtam!!
2011. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jaj..dejóó neked : D

Tényleg, légyszi tegyél fel képeket, ha tudsz :$ :( Nagyoon örülnék nekii! :) Sok sikert!!

2011. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én jövőre megyek New York-ba dolgozni! Sok sikert a kinti élethez! :)
2011. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tegnap érkeztem meg és elég farát voltam, de amit tudok teszek fel képeket ,nem hoztunk ki sok dolgot mobilokat, laptopot meg néhány ruhát.Jelenleg egy szállodába vagyunk de keresünk egy albérletet,de képzeljétek a szoba ablaka pont az epire state buldingre néz:D nagyon tetszik a város manhattam olyan mint egy sakktábla ,én a 36th avu-nál lakok most ,és a time squier 42nd Avu ,csak 20 perc sétára van:D de valószínűleg kiköltözünk new jersy be ,mert nagyon drágák itt a lakások ,amint lesz időm teszek fel képeket voltam az empire state tetején 86. emeleten és csináltam onnan képeket majd felrakom őket, itt most fél 4 van és most ebbédeltem a burg3rkingben és megálapítotam hogy úgyan olyan az íze mint az otthoninak semmivel sem zsírosabb és úgyan anyiba kerül ,ja és vetünk tejet ami 1 fél gallon ami, kb 1,9 liter ami 1.08 $-ba került :D



Én tanulni fogok itt az utolsó 1 évet már itt fejezem be éppen keresünk egy középiskolákat de örülök hogy kikötünk előbb ,mert így legalább egy kicsit megismerem a várost.:D


Viszont, ha valaki jön azoknak egy jó tanács:D


Senki ne hozzon semmi élelmiszert ,mert kidobják.

Meg semilyen élő állatot.

2011. aug. 8. 21:26
 8/13 anonim válasza:
Sok sikert:)Am szabad tudni hány éves vagy?
2011. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze 18 leszek most szeptemberbe, ma voltam a szabadság szobornál, nagyon jó volt!:D Voltam az egyik gitár boltba és vetem egy gitárt ,elhatároztam hogy megtanulok gitározni hogy tudjak majd csajozni :D Találkoztam itt egy sráccal aki azt mondta ,hogy ingyen segít nekem elkezdeni a tanulást.:D


köszönöm a jó kívánságokat. :D

2011. aug. 10. 00:23
 10/13 anonim válasza:
kamu kérdés. mert ez egy afféle naplónak fele meg. ez nem egy napló oldal. amúgy meg én is kint lakok csak én kb 12 kilóméttere a time square-től. én 12 éves vagyok de már tudok folyékonyan beszélni angolul. ma voltam egy ruhaboltban ahol tök rendes volt az eladó és csuodálkozott hogy kitudtam kérni a ruhát először azt hitte hogy new york-ki vagyok de utána megmondtam neki hogy nem hanem magyarországról jöttünk ide. és akkor azt mondta hogy magyarországon ilyen jól beszélnek angolul? én megg erre nem. és ő csodálkozott rajtam
2011. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!