Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizzair-rel utazom holnap....

Wizzair-rel utazom holnap. Mennyire rugalmasak a kézipoggyász méretével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
55x40x20 a megengedett.
2011. aug. 24. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a fapadosoknál semmilyen rugalmasságot sem tapasztaltam sajnos! A nagy légitársaságoknál is csak minimálisat!
2011. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mivel a kézipoggyász méret szabálynak van némi reális alapja, nem csodálom, hogy nem nagyon rugalmasak. Azért lehet ekkora a poggyász, hogy tuti beférjen a gépen a felső csomagtartóba. Ha ui. nagyobb az egyik dimenziója, akkor nem tudod oda berakni. És akkor hova teszed pl. egy teli gépen??? (nem telin is jó balesetveszélyes tud lenni, ha ott van mondjuk melletted)

Szegény légiutaskísérőket sajnálom mindig, mikor próbálják beleerőltetni a nagyobb csomagokat a csomagtartóra, hogy egyáltalán időben fel tudjon szállni a gép.

Szerintem elég sok minden belefér egy ekkora csomagba, ha meg egy hétre mész, akkor vigyél feladott bőröndöt is.

2011. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen rugalmasságra gondoltál ?

Ha 55x40x20 a megengedett méret, ez azt jelenti, hogy ekkora hely van a fejed fölötti csomagtartóban. Ha a légikisasszony "rugalmas" és felenged egy 8 cm-rel vastagabb bőrönddel, ami aztán nem fér be a csomagtartóba és az ülés alá se, mindenki megbotlik és átesik rajta - akkor ez a "rugalmasság" kinek volt jó (amellett, hogy szabályellenes) ?

2011. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
germanwings-nél olyat viszel fel, amilyet akarsz. komolyan, a kutya nem nézi. Persze nem óriás böröndre kell gondolni. De amit én már feladnék, valaki avval simán beszáll... Senki nem szól ott. hangsúlyozom: germanwings!
2011. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha 55x40x20 a megengedett méret, ez azt jelenti, hogy ekkora hely van a fejed fölötti csomagtartóban"


Ez marhaság. A rugalmatlanság oka egyedül a pénz. Nem véletlen, hogy csak a fapadosoknál jellemző a pár centi eltérés miatti kekeckedés, ahol külön kell fizetni a feladott poggyászért. A normál légitársaságoknál nincs ilyen, ami persze nem azt jelenti, hogy fel lehet vinni a nagy bőröndöt.

2011. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
wizz airnél valaki utazott már a fila görgőssel vagy tudja-e, hogy elfogadják-e? A mérete pont akkora, mint az előírásban 55x40x20 csak 1 max 2cm-t lóg ki a kereke és a fogókája.
2011. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elfogadják
2011. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én fila görgőssel utazom, a mérettel nincs gond, viszont nekem túlsúlyom volt, arra is figyelj...
2011. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!