Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki kapott már ilyen...

Valaki kapott már ilyen kártyát? Vagy tud róla valamit?

Figyelt kérdés
Kanadába akik menekültként vannak kint igényelhetnek kártyát. Amiken különböző összegek vannak. Ahhoz van kötve hogy csak ott lehet levásárolni őket. Hogyan működik ez? Tud erről valaki valamit ?
2011. aug. 8. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs..Ma már nincs menekült státuszt mint régen.

És az ország sem hülye,hogy csak úgy pénzt adjanak vásárolgatásra,mert egy bevándorló oda megy..


De olyan van,hogy egyes államokban ha kimész,és nem tudod magad eltartani vagy nincs aki eltartson kitoloncolnak.

Ilyen Franciaország,Anglia is..

2011. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van menekült státusz ....hisz még a mai napig több százan mennek ki és maradnak is kint menekültként.. úgyhogy ezt te rosszul tudod..
2011. aug. 8. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen van menekült státusz,de nem Magyarországnak.

Magyarország nem áll senkivel sem hadban,és nem vagy olyan helyzetben hogy az életed veszélyben lenne.Bármikor elhagyhatod az országot,és odamész ahová akarsz..

OLvass utána hogy mit jelent a menekült státusz.

2011. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez eddig okés de a kérdésemre senki nem válaszol csak teljesen másra.. én nem akarok menni sehova.. egyszerűen kíváncsi vagyok... arra amit feltettem kérdésbe :/
2011. aug. 8. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Adnak kártyákat az alkoholista munkanélkülieknek, hogy nehogy a segélyre újra pálinkát vegyenek. Erre csak élelmet lehet venni.
2011. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!