Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babám kapott ajándékba egy...

Babám kapott ajándékba egy Müller-kártyát. (Ajándékutalvány) Honnan tudhatom meg, hogy mennyi pénz van rajta? Van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár nem tudtam meg semmi újat:( A Müller oldalát már én is böngésztem, de nem tudtam meg, van-e pénz a kártyán. Esetleg valakitől valami más ötlet?
2011. márc. 17. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
menj el a müllerbe,biztos megmondják
2011. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:( A város másik végén van, babával nem szeretnék kimenni. Annyira nem fontos, csak gondoltam majd olyanok válaszolnak, akiknek van, és tudják, hogyan van ez.
2011. márc. 18. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem ilyen segitseget varsz, de szerintem azok sem fognak neked tudni segiteni, akiknek mar van ilyen kartyajuk.

Merthogy a kartya barmilyen osszeggel feltoltheto, lehet rajta 1000 forint es lehet 25000 is. Interneten keresztul nem lehet leellenorizni az osszeget.


Amit megprobalhatsz: nezd meg, hogy van-e rajta barmilyen egyedi azonosito, sorszam, kartyaszam, stb. Ha van, akkor itt kikeresed a hozzatok legkozelebb levo muller uzletet, kidobja a telefonszamot is (legalabbis a kozelunben levohoz nem csak cim van megadva, hanem telefon is).

[link]

Felhivod a szamot es megkered oket, hogy az azonosito alapjan mondjak meg neked a kartya egyenleget, ha van ra lehetoseg telefonon. Ha nincs rajta azonosito, akkor viszont csak es kizarolag az uzletben fogjak ezt megmondani neked.

2011. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!