Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan juthatnék ki Kanadába...

Hogyan juthatnék ki Kanadába bevándorlóként?

Figyelt kérdés
Most lehet sokan lefognak hurrogni mert el szeretném hagyni az "anyaországot"...21 éves srác vagyok és elég kilátástalannak tűnik itthon a helyzetem. Tanultam,nyelvvizsgáztam,érettségiztem de mégis mindenhonnan elküldenek 1 hónap után vagy nem alkalmaznak túlképzettségre hivatkozva..Régóta foglalkoztat a gondolat,hogy talán egy másik országban teljesen új életet kezdhetnék..persze tudom,hogy ott is keményen kell hajtani de talán jobban motiválnának azok a dolgok amiket elérhetek. Olvasgattam fórumokon,stb a kivándorlással kapcsolatos dolgokat de végsősoron arra jutottam,hogy itt felteszem a kérdést,hogy vaj' beengednének-e ha csak úgy odaállitanék,hogy jöttem..
2011. aug. 8. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott is csak lógni szeretnél jó zsíros munkanélküli segélyért ? Végül is mihez értsz ?
2011. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődj Záhonyban, mikor indul a következő transzport.
2011. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szakmám szerint pincér vagyok és nem riadok meg a munkától nem a segélyért megyek! Itthon sem igényeltem pedig kaphatnék..
2011. aug. 10. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
És arra válaszolj mégis miért engednének be, ha nincs munkád? Pontosan akkor kapsz IM-1 vízumot ha van egy kanadai cég amelyik a hatóságoknak kijelenti hogy alkalmaz ha kijutsz vagy ha hiányszakmád van (azok mind felsőoktatási végzettséget igényelnek és egy év gyakorlatot).
2011. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] ez a hiányszakmák listája.
2011. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hol utasítanak vissza túlképzettségre hivatkozva egy pincért?
2011. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!