Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan juthatnék ki Amerikába...

Hogyan juthatnék ki Amerikába ö Am. Foci ösztöndíjjal?

Figyelt kérdés
Amerikai Focizom és ezen keresztül szeretnék kijutni!
2010. márc. 2. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan egyszerű, nem hiszem, hogy külföldi iskolába járóknak adnának ösztöndíjakat, mert eleve az USA-ban is van elég sportoló. Én más típusú ösztöndíjakat keresgéltem és úgy sem kaptam meg, hogy kitűnő tanulmányi eredményem volt és zöldkártyás voltam. Szóval ne haragudj, de szerintem nincs rá esélyed. Nézelődj a neten, de nem hiszem, hogy bármit is találsz, mert a játékosokat úgy választják ki, hogy látják őket játszani, de ha te Magyarországon élsz, akkor ebből kiesel. Azért egy próbát megér, de erre ne építs, hanem próbálj minél több dologba kapaszkodni. Legyél kiemelkedő mindenben, amiben csak tudsz és akkor sokkal több az esélyed.
2010. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amcsifocival nincs esély. Nem hiszem h olyan erőss gyors vagy, az itthoni "tápok"tól. Amúgy sem kapnak sokan Ösztönd-d pláne nem eu-ból mármint amfocira.
2010. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van kamerád? vedd fel, hogy milyen jó vagy majd küld el a klubnak tetszeni fog nekik ha tényleg jó vagy.
2010. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én egy IFAF által adott ösztöndíjra gondoltam! És elvileg van ilyen és jönnek is magyarországra válogatni ha megnyerő a pályázatod!
2010. márc. 4. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!