Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Karib-tenger térsége?

Karib-tenger térsége?

Figyelt kérdés
Olyan embereket keresek, akik voltak már valamelyik karibtérségi szigeten. Mi májusban kézsülünk oda, de nem tudjuk eldönteni hova menyünk. Jamaika és Puerto Rico a kiszemlet cél, de más országok is érdekelnének.
2009. ápr. 12. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, én nem konkrétan a szigeteken, hanem a parton Hondurasban, Guatemalában, Belizeben jártam. Nagyon szépek. :) Mégis mi érdekelne?
2009. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazábol turista beszámolók érdekelnének ezekröl a szigetekröl.

Miért voltál hondurás és környékén? Nem éppen turista központ egy európai számára.

2009. ápr. 13. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:

csak egy címet írok:

www.lonelyplanet.com

minden le van írva, árak, szálláshelyek, helyi szokások, emberek, vallások, betegségek, amire csak figyelned kell, nevezetességek, sőt találsz ugyan angol nyelvű, de képes beszámolókat is, nagyon hasznos honlap, szóval

www.lonelyplanet.com

és mindenkinek ajánlom aki idetévedett

2009. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, én írtam az első választ is. És egyébként én is útikönyv alapján mentem (éppen a Lonely planetet válaszottam én is, eddig mindig bejött).


Honduras nagyon szép hely, bár csak pár napot voltam ott (főleg Guatemalában töltöttem inkább az időt). De miért ne lenne Honduras túristás? Én a közép-amerikai Kolumbusz előtti kultúrák iránt érdeklődöm, ezért látogattam el Hondurasba. Nagyon szép romvárosok vannak, és azt hiszem a legjobban a térségből a hondurasiak törődnek a maja romokkal. Nagyon szépen van megoldva a romvárosok látogatása (itt elsősorban Copánra gondolok). A közbiztonságáról nem híres a vidék, de személyesen semmilyen problémával nem találkoztunk, sőt ha nem vagy nagyképű, feltűnően gazdag és lenéző a helyiekkel szemben (ami sajnos a sok USA-beli látogató miatt elég gyakori) akkor igazából igen kedves, érdekes emberekkel lehet találkozni.

2009. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokat olvashatsz az utazas.com (forum)-ban is!
2009. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kubában éltem 6 évet.
2009. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Először is tanulj meg magyarul!


"menyünk"??? Több a pénzed, mint az eszed!

2010. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!