Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért neheztel a világ jelentő...

Miért neheztel a világ jelentős része az USA-ra?

Figyelt kérdés
És miért nem szívesen engednek/tűrik el a bevándorlókat az államokban?
2011. aug. 28. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Azért nem engednek bevándorlókat be, mert tanultak a saját esetükből, és nem szeretnék, ha rajtuk ismétlődne meg.


Lásd, az indiánok is (nagyrészt) beengedték a bevándorlókat, aztán nézd meg, hova jutottak! A mostani amerikaiak okosabbak, nem akarnak így járni :P

2011. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez logikus gondolatmenet! :) (zöld kezecske ment!)


És a fő kérdéssel kapcsolatban mi a véleményetek? :)

2011. aug. 28. 14:30
 3/10 anonim válasza:
100%

Kérdezd a magyarokat, miért tűrik nehezen a bevándorlókat, a más színűeket, nyelvűeket. Gondolom, ugyanezért.

A világ jelentős (?) része pedig azért neheztel Amerikára, mert elég agresszív külpolitikát folytat. Kövesd nyomon, hol avatkozik be, és milyen indokkal, milyen érdekektől vezérelve. Plusz még itt van az amerikai ,,kultúra", ami már sajnos mindenhol elterjedt. Mi a különbség szerintem egy amerikai film, és egy európai film között? No, ezért is.

Egyenkaja, egyenkultúra. Pfúj!

2011. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

"Miért neheztel a világ jelentős része az USA-ra?"


Az ok egyszerű: irigyek az USA-ra.


Én itt élek már 4 éve, a feleségem amerikai idén decemberben leszek amerikai állampolgár én magam is. Az USA-nál jobb, szebb helyet még sehol sem találtam, illetve éltem már 3 országban Magyarországon kívül, de sehol máshol nem éreztem olyan jól magam, mint itt az USA-ban.

2011. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik allamban elsz kedves utolso?
2011. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
64%
Minden bizonnyal nagyon irigyek vagyunk, kedves USA-lakó! Hoooooogyne! Az egész világ féltékeny. Hát nem is ők gyilkolták le az őslakosokat! Már ezért is utálni lehet őket. Könnyű a nagy jólét, ha a másét veszik el. Egy-két háború a nyakukba, oszt már nem élnek olyan jól.
2011. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
A lofaszt irigyek! Egyszeruen arrol van szo, hogy gazdasai erdekeik ervenyesitesehez nem riadnak vissza semmilyen aljas dologtol, es mindenezt a "szabadsag" vedelmezojenek szerepeben tetszelegve csinaljak. irigyek.... persze.
2011. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon bena kerdes mar ne haragudj. Mi az hogy a vilag jelentos resze? Kire/kikre/melyik orszagra gondolsz pontosan. Olvastal valamit, vagy a szomszedasszony trecselt?


Nezz korul itt a gyikon hany ember sovarog ide. Szerinted azok neheztelnek?

Nezz at Kinaba. Lehet, hogy nincsenek oda USA-ert nyilvanosan, de a termekei nagyreszet az USA vasarolja fel, akkor ok neheztelnek?

Az arabok elhiszem, hogy neheztelnek, ahol az USA epp haboruzik, de van valami biztos adatod arrol, hogy a vilag hany %a neheztel hany %a szereti az USAt?????

2011. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Azert utaljak oket, mert unfairek...


[link]

[link]

2011. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..!
2011. aug. 31. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!