Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mikor érdemes jelentkezni...

Mikor érdemes jelentkezni CCUSA, vagy Campleader által szervezett táborba?

Figyelt kérdés

Mostanában érnek véget a 2011-es amerikai táboroztatások, és én nagyon szeretnék jövőre kijutni.

Mikor adjam be a jelentkezésemet? mikor zajlik az állásbörze és az interjú?


2011. aug. 31. 03:51
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
A honlapjukon szerintem fent van minden. Én is nagyon szeretnék jövőre menni, csak félek, hogy nem fog összejönni. Idén decemberben végzek a Bsc-vel és necce, hogy addig sikerül e megszereznem a nyelvvizsgát. Ha sikerülnek, akkor mehetnék Msc-re, újra egyetemista lennék tehát jelentkezhetnék :P
2011. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez aztán igazán hasznos válasz volt..
2011. aug. 31. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Az ilyen gyökerek, akik arra nem képesek, hogy felmenjenek a honlapra és utána járjanak a dolognak.. netán felhívják őket telefonon és érdeklődjön, biztos sokáig bírnák egyedül egy gyerektáborban, több 1000 kilométerre anyutól..


Amúgy ha itt azt mondják, hogy jövő februárban kell jelentkezni, akkor addig nem csinálsz semmit?


-még én vagyok a barom, hogy válaszolok...-

2011. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen, te vagy a barom, mert:

1.nem a kérdésre válaszolsz

2. nem írják a honlapon, hogy mikor van az interjú

2011. aug. 31. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Most az első védelmére kell hogy keljek... tényleg gyökér módon válaszoltál, még ha az első nem is a kérdésedre adott választ. Szerinted ha nincs fent a honlapon, akkor mi honnan tudnánk? Nézd meg az idei mikor zajlott és nagy valószínűséggel jövőre is akörül fog.

Egyébként utánaolvastál teljesen a feltételeknek? Elolvastad a szerződést? Nagyon nincs ingyen!!

2011. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert ;)
2011. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!