Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nem átverés a zöld kártya...

Nem átverés a zöld kártya lottó? Nem lehet, hogy aki regisztrál rajta, azt hekyből nem engedik ki, ha másképp is próbálkozik? És mikor lehet jelentkezni a jövő évire?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nem átverés. ismerek olyan embert akinek így lett meg a kártyája.
2009. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem átverés! Semmit sem befolyásol az, hogy te lottóra jelentkezel. Ettől még lehet másfajta vízumot igényelni. Ami becsapás az az, hogy a neten sok olyan cég hirdeti ezt a lehetőséget, ami átverés. Ezért érdemes közvetlenül az amerikai külügymin. oldalán regisztrálni rá. Én is jelentkeztem többször is, végül más úton kaptam zöldkártyát, mert sosem sorsoltak ki. Semmi hátrányt sem jelent.
2009. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A vizumlottora eppen most kell jelentkezni, november 30.-ig. Minden evben ugyanekkor.Okt.(azt hiszem 15-tol vagy 1-tol) nov. vegeig. Ingyenes, ne dolj be semmifele kozvetitonek!!Ahogy elottem irtak.

[link]

2009. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!