Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek valamikor konnyebb...

Szerintetek valamikor konnyebb lesz vizumot szerezni az USAba?

Figyelt kérdés

ugy 5 ev mulva



Tudom, hogy ezt nem lehet elore tudni, csak ugy megkerdztem:)


2011. szept. 9. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Európában egyre több ország van sz*rban, lásd Spanyolország, Görögország, Portugália, de akár magunkat is ide lehet sorolni, mindenki az usába akar vándorolni, nem fogják ezt hagyni ezután sem. (SZERINTEM)
2011. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem, sőt inkább az várható, hogy egyre nehezebb lesz.
2011. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen vizumra gondolsz, tanulo? munkavallaloi?
2011. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Letelepedesit:)
2011. szept. 10. 11:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nem vízum.
2011. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van ESTA engedely, amivel a magyar allampolgarok (bordo utlevel birtokosakent) beutazhatnak az USAba.

Van a tanulovizu, meg van olyan, hogy munkavallaloi.

Amire te gondolsz azt ugy hivjak, hogy zoldkartya, azaz permanent resident card, de ha annyira sem vagy lelemenyes, hogy a GYIKon elolvasd a temaba illo tobbszaz kerdest, es erre rajojj magadtol, akkor felejtsd el, hogy valaha is kaphatsz zoldet, mert azt csak a tokosoknek adnak......

2011. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Boccs, hogy hulyen fogalmaztam. Igen a zoldkartyara gondoltam...

Es kepzeld mar nem egyszer beirtam a keresobe, hogy USA

Es az en kerdesem arra iranyult, hogy konnyebb lesz bejutni a USA-be!

de te csak nyugodtan kotekedj ha nincs jobb dolgod><

2011. szept. 12. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kotekedni akarok, de akkor is ertelmetlen a kerdesed.

A zoldkartyat akkor adjak ki, amikor megfelelsz bizonyos szempontoknak. Ezek a szempontok 10 eve is ugyanazok voltak mint most.

Ha amcsi ferjed/feleseged van, akkor siman megadjak, mindig is megadtak, allamtol fuggoen eleg hamar (akar mar 6 honap papirok beadasa utan).

Munka altali zoldet is siman adnak, ha peldaul computer programozo vagy es a majkroszoftnak pont rad van szuksege.

Ha van egy rakas penzed (ertsd $ milliok) akkor epitesz egy korhazat vagy egy iskolat es ugy is kaphatsz zoldet.

Ha elsportolo vagy es megnyertel egy rakas versenyt, akkor szinten jelentkezhetsz, hogy a next Olimpian az USA szineiben akarsz indulni.

A fentiek anno is igy voltak es valoszinu 5 ev mulva is igy lesznek... persze nem tudhatjuk, lehet h holnap vege a vilagnak, de ha nagy valtozasok nem lesznek, akkor marad minden a regiben...

2011. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jol van, bocsi. Kicsit idegesen irtam^^

Azt nem tudod, hogy zeneszek kaphatnak-e ilyet? Vagy csak sportra es tudomanyra vonatkozik ez?

2011. szept. 12. 22:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj.

Nem lecseszni akartalak, csak neha nem art visszaolvasni amit irunk, mielott a 'kuldes' gombra kattintunk :)


Zeneszek nem valoszinu, h kapnak. Rengeteg zenesz van itt is (csakugy mint szinesz) akikkel Dunat lehetne rekeszteni, es hacsak nem vagy nagyon kituno tehetseg, illetve felfedeznek es star-t csinalnak beloled, akkor nem valoszinu.

Peldaul ott van az a kis pocs, dzsusztin biber, aki kanadai.. mivel eleg nepszeru es elnek halnak erte a tinik, lehet h neki peldaul megadnak a zoldet.

Arnold is anno megkapta, bar nem tudom, o a filmekben nyujtott alakitasa utan vagy a sportteljesitmenyei utan, de szerintem elobb kapta meg a zoldet, mint felesegul vette a Kennedy lanyt.

Ha vilaghiru koncert zongorista vagy es a NY Filharmonikusoknak klimpirozol par evet, akkor lehet h neked is konnyebben megadjak...

2011. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!