Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen kérdéseket tesznek fel...

Milyen kérdéseket tesznek fel az amszterdami reptéren, ha Észak-Amerikába utazok tovább?

Figyelt kérdés
Soha nem repültem még, fogalmam sincs mi hogyan működik a reptéren. Viszont másfél hét múlva Minnesotába fogok utazni (középiskolás csoport), és úgy hallottam hogy lesz egy "egyéni interjú", ahol külön elbeszélgetnek mindenkivel angolul, és mindenféle kérdést tesznek fel. És állítólag elég nehéz megérteni a holland kiejtést, ezért érdekelne milyen kérdésekre számíthatok:D
2011. szept. 10. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor mi szalltunk at, akkor nem volt semmilyen kerdes. Csak az USA teruletere belepve:

Mi a celja az utazasnak.

Meddig maradok

Hol fogok lakni.

Mennyi penzem van.

2011. szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Europai atszallasnal csak a vizumodat ellenorzik amerikai tisztek, hogy mivel mesz. Ha megerkeztel az USA-ba, ott kerdezgetnek, amit az elozo valaszolo irt.
2011. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah okés, csak mert egy olyan bácsi mondta ezt nekem aki 20 évig élt Minnesotában és ugyanezzel a járattal szokott kimenni minden évben.... Köszi:)
2011. szept. 15. 21:08
 4/5 anonim válasza:
én nyár elején utaztam amszterdamon át bostonba és a tiszt kb 20 percen át kérdezgetett ostoba kérdéseket, hogy hová járok, van e student ID m , családom, egyedul pakoltam-e a böröndömet, valaki segitett e , kölcsönadtam-e bárkinek az iPodomat mostanaban stb. de kedves volt, bár megérteni egy challange....:) jo utat: )
2011. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah igen, ilyenekre gondoltam!:D Köszi:)
2011. szept. 18. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!