Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Zöldkártya az USÁba? A többi lent

Zöldkártya az USÁba? A többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap véletlenül vetődtem erre az oldalra, és miután heccből kitöltöttem az űrlapot ma már vissza is hívtak.Majd fél órán át beszélgettem a hölggyel, kaptam regszámot, jelszót.Kérnek fényképet nekem és a gyerekeimnek, és miután kifizetek 143 eurót, bekerülök a rendszerbe 3 évre.Ismertek olyat akinek már sikerült?Vagy nagy kamu az egész és ne fizessek?Nem mintha annyira számítana 3 évre 30ezer forint.Csak érdekel a véleményetek.Hátha valaki többet tud erről mint én.

Ez az oldal:

[link]


2011. szept. 20. 20:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Pénzkidobás. Ingyen is benevezhetsz rá!
2011. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom.De azt is hogy így nagyobb az esély, ha minden igaz...Van valaki aki ismer olyat akinek sikerült?
2011. szept. 20. 21:35
 3/11 anonim ***** válasza:
nincs nagyobb esély, ez kamu, az eredeti sorsolásért semmit nem kérnek
2011. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Be ne dőlj nekik! Minden pályázat azonos esélyekkel indul! Nehogy egy céggel csináltasd már meg! Ennyi önállóság csak van benned.


Itt van az Amerikai Nagykövetség hivatalos figyelmeztetése:


"A budapesti Amerikai Nagykövetség felhívja a magyar állampolgárok és magyarországi lakosok figyelmét, hogy körültekintően járjanak el, ha vízumkérelmüket közvetítő személyen keresztül intézik, mivel egyre több a hamis e-mail, weboldal és hirdetés, melyek vízum ügyintézést ajánlanak. Egy szervezet vagy közvetítő cég sem bír felhatalmazással az amerikai Külügyminisztérium részéről, hogy értesítse a DV nyerteseket, vagy tájékoztassa őket a bevándorló vízum ügyintézéséhez szükséges lépésekről. Az egyetlen hivatalos lehetőség azt illetően, hogy a résztvevők értesüljenek az ügyükkel kapcsolatos fejleményekről, a DV program weboldalán www.dvlottery.state.gov található."

2011. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem éri meg szerintem felejtsd el.
2011. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ava87 ***** válasza:

Jaj, ilyet már én is töltöttem ki, ezek levakarhatatlanok voltak hosszú ideig. Pedig nem is töltöttem ki rendesen, csak úgy nagyjából, aztán amikor az alján láttam, hogy fizetni kell, akkor bezártam az ablakot. Mégis valahogy tárolja, amit beír az ember, mert engem onnantól kezdve hívogattak, hogy fizessek, és akkor milyen jó lesz nekem. Először egy hölgy fárasztott kb. 45 percig, aztán mondtam, hogy na ebből elég, adja a főnökét, ha ő nem képes megérteni, hogy nem fogok neki fizetni ezért egy kanyit sem. Utána egy pasassal vitatkoztam további fél órát, a végén már igen emelt hangon. Amikor már századszorra mondtam el neki is, hogy hagyjanak már békességben, nem kell ez nekem, nem fogom megadni a kártyaszámom és nem fogok fizetni, és még így is győzködni próbált, akkor félretettem minden jólneveltségemet, és nemes egyszerűséggel kinyomtam a telefont. Az a vicc, hogy utána még legalább három hétig minden nap felhívtak, hogy meggondoltam-e magam.


Különben teljesen felesleges ezért fizetni, mert tényleg ingyen is jelentkezhetsz. És nem, tényleg nem lesz ettől nagyobb az esélyed. Ennek csak az a lényege, hogy le lehessen húzni az embert. Mondjuk azt fel nem tudom fogni, hogy nekik miért éri meg órákat cseverészni úgy, hogy ők fizetik a hívást.

2011. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem nagyobb az esély, mivel az amerikai kormány csinalja nem egy cég és mindenkinek egyenlő esélye van, és ingyen van eredetileg. sőt nemis tudod igy ellenőrizni, hogy egyáltalán beadták-e neked a jelentkezést.

amugy én ismerek akiknek sikerult, a férjem és családja igy jott ki amerikaba, meg ismerek itt még egy családot akik igy jöttek. de nem fizettek érte természetesen.

2011. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha annyi eszed van, hogy ezeknek fizetni akarsz, akkor inkabb fizess nekem! En majd beadom neked meg a rokonaidnak, csak fenykepet kuldj. En megcsinalom feleert, mondjuk 70 euro megfelel?...........
2011. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kívánom, kedves utolsó, hogyha bemész valahova érdeklődni, téged is ilyen bunkón fogadjanak!:)))


Mi nem volt azon tiszta hogy kérdeztem valamit?Felvilágosítást kértem.


A többieknek köszönöm.

2011. szept. 21. 19:46
 10/11 anonim válasza:
Engem most hívtak fel ezzel kapcsolatban. Kb. 1 hete töltöttem ki azt a lapot. Mostmár értem, hogy mik voltak azok a mindennap ismeretlen számtól kapott nem fogadott hívások. Szerintem ne fizess.
2012. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!