Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen kérdéseket tesznek fel...

Milyen kérdéseket tesznek fel a határon belépéskor az Usában? Vannak beugratós kérdések? Ha nem tudok rájuk válaszolni visszafordíthatnak?

Figyelt kérdés
Ha lehetne valaki leírná angolul és magyarul a válaszokat-kérdéseket?Előre is köszönöm!
2011. okt. 2. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha rokonokat jossz latogatni, akkor az egvilagon semmi izgulnivalod nincs.

Mondd meg a csaladnak, hogy irjanak (angolul) egy levelet, amiben leirjak, hogy kedves ize, gyere hozzank, varunk, itt leszel x-tol y-ig, nalunk fogsz lakni, jujj de jo lesz, puszi. Nev, cim, telefonszam!


Mi mindig igy csinaljuk a szuloknek es sosincs gond. Az elejen semmi angollal utaztak, csak a papirt dugtak az officer orra ala, most mar megy annyira a nyelv, hogy tudjak mondani, hogy We are visiting our son ;) meg ilyenek.

2011. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Írasd le valakivel amit akarsz és kész.

Nem hiszem,hogy angol tudás hiánya miatt utasítanának vissza.

Általában ilyesmit kérdeznek.

Where you will stay ? Hol fogsz lakni ?

Who are you visiting ? Kit látogatsz ?

How long will you stay ? Mennyi ideig maradsz ?

De ha nem tudsz angolul úgysem fogod valószínűleg megérteni a gyors amerikaias hirtelen kérdésüket.

Ismerkedj a repülőn, és kérd meg, hogy mehetsz e velük át az útlevél vizsgálaton.

Én nem egyszer mentem így, vagyis hozzám csapódtak. Ott együtt mentünk az ablakhoz, kérdezték kik vagyunk egymásnak, mondtam most ismertem meg a repcsin, segítek az angol hiánya miatt. Símán átengedték.

Kérdésekkel válaszokkal ne készülj szerintem, hanem irasd le valkivel a lényeget és bemutatod és kész. Meg legyen a kezedben a visszaút jegyed, hogy lássa a tervet, hogy vissza is mégy.

2011. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!