Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi ideig tart kb. a vízum...

Mennyi ideig tart kb. a vízum igénylése egy thai állampolgárnak az Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés
Decemberben szeretnénk menni a cserediákommal New York-Miami "felfedezőtúrára", de nem tudjuk, hogy mennyi időbe telhet, míg megkapja a vízumot. A repjegyet okt. 25-ig lehet lefoglalni, szóval sietnünk kell, és nem akarunk kifizetni 110 000 Ft-ot, plusz szállást, hogy aztán meg ő ne tudjon jönni... És az ESTA-ról tudtok valamit? Az nekem kéne...
2011. okt. 19. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

egyik nap írtál ide vagy egy másik forumra hasonló kérdést.

akkor azt írtuk hogy még aznap beszélj az USA konzulátusával. ezek szerint nem tetted meg akkor mit vársz tölünk mit mondjunk? szerinted itt sorban állnak a thai állampolgárok és várjáka vizumukat?

erre csak a konzulátus tudja a választ, de én mikor kitetted a kérdést még aznap kérvényeztem volna a vízumot.

2011. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen, már oda is írtam, hogy pénteken fogjuk elintézni, de reméljük elég lesz annyi idő...
2011. okt. 19. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy nem illetékes országban benyújtott kérelemre 10 nap? Ez most valami vicc?

A thai barátod örüljön, hogyha a kiutazás időpontjára lesz vízuma, nem a repjegyvásárlásra... Emellett a repjegy szükséges lesz a vízumigényléshez, az része a vízumdokumentációnak (legalábbis egy teljes visszaigazolás a tartásról)...

2011. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áhh... Értem, köszi az infót. Akkor lehet, hogy egyedül megyek. =/
2011. okt. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!