Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Zöld kártyát akkor is meg...

Zöld kártyát akkor is meg lehet nyerni lottón, ha illegálisan él már kint, nem tilthatják ki az államokból, ha kiderül és nem adhatom meg az otthoni címemet?

Figyelt kérdés
Zöld kártya lottó épp most van és szeretném tudni, hogy beadjam-e,vagy nem. Illegálisan vagyok kint, van esélyem?
2011. okt. 23. 03:32
 1/2 anonim válasza:
0%
senki nem nyer ott semmit. kamu az egész..nem éri meg a kockàzat szerintem
2011. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elozo valaszolo butasagot irt, ne hallgass ra. Nekem tobb ismerosom is van itt kint, akik megnyertek a zoldkartya lottot.


En a helyedben megkerdeznek egy ugyvedet.

Emlexem anno en is illegalis voltam es jelentkeztem is, de nem nyertem, szoval nem tudom mi tortent volna. Gondolom ha kihuznak haza kell menj intezni a papirokat, de mi van ha utkozben valami nem jon ossze - peldaul iskolai vegzettsegeid nem elegendoek, vagy valami egeszsegugyi gond van - es annak ellenere hogy kihuztak a sorsolason, a zoldkartyat megsem kapod meg?

Ha - mint illegalis - elhagyod az orszagot, vissza nem engednek :(

2011. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!