Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek, van ilyen? (lent)

Tíííbor kérdése:

Szerintetek, van ilyen? (lent)

Figyelt kérdés

Ha én mondjuk (TEGYÜK FEL)22-23 évesen elmennék Amerikába ott házasodnék, ezzel elvileg megkapnám a zöldkártyát, és a hátralévő életemet is itt szeretném leélni,na most, ha én ezek után be szeretnék állni a haditengerészethez, vagy rendőrségre vagy ilyesmihez(ISMÉT TEGYÜK FEL, HOGY MINDEN SIKERÜLT, MEGFELELTEM)

akkor elvileg még nem állhatnék szolgálatba, mert nem töltöttem el elég időt az országban?????????

és itt kezdődik igazából a kérdés nagyobb része,

hogy

van-e????

olyan körülmény mellyel ezt ki lehetne kerülni, mert ugyan igaz, hogy akkor még nem töltök el elég időt, azonban ismét említem, az elkövetkező életemet, de min. 10-20 évet ott abban az országban akaron eltölteni.

szóval van-e "enyhítő körülmény" ? ha van, akkor mi?


2011. nov. 18. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A katonasoghoz ugy tudom mar zoldkartyaskent is jelentkezhetsz. Sot, egy idoben -talan most is- kulfoldi allampolgiknak adtak zoldkartyat, ha beleptek a hadseregbe.


A rendorseg viszont CSAK allampolgarkent fog alkalmazni.

Ha kijossz es elveszel egy amerikait, kb. 6 honapon belul megvan a zoldkartya. Onnan szamitva 3 ev es folyamodhatsz allampolgarsagi kerelemre. Amikor leteszed az eskut, polgi leszel es mehetsz a rendorseghez dolgozni. (Tegyuk fel hogy fel is vesznek:)

2011. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
19:15 köszönöm a válaszodat! :) :D
2011. nov. 18. 20:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!