Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikaban elo magyarok, hol...

Amerikaban elo magyarok, hol eltek, melyik allam es szeretitek-e?

Figyelt kérdés
máj. 14. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Alaszkában élek Fairbankstől kicsit északra a vadregényes északi sűrű fenyveserdőben.

15 éve jöttem ki igazából nem lehet megunni olyan szép a táj meg a természet errefelé.

Eredetileg Anchorage környékén akartam letelepedni Wasilla és Palmer között gondolkodtam.Majd felültem az északra tartó vonatra ami kb 580 km megy fel Fairbanksis és bejártam Alaszka közepét vonattal néztem a tájat a kistelepüléseket.Már vissza nem jöttem utána.Szállást vettem ki a városban pár hónapra és körbenéztem.Akkor találtam meg ezt az erdei rönkházat akkor 150 ezer dollár volt megvettem járt hozzá 10 hektár erdő is meg egy saját földesút az erdőben.

máj. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"Favágókent éltem arra. Folyton csak a munka, a munka. "
máj. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1# Irigyellek:)
máj. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!