Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A Magyar-Amerikai Konzulátuson...

Llolyd kérdése:

A Magyar-Amerikai Konzulátuson Budapesten, a vízuminterjú során az amerikai konzul tisztviselőjével angolul kell beszélni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz angolul, biztositanak neked tolmácsot. Én csak kicsit beszéltem angolul, és kértem a tolmácsot. Amerikai vizumhoz nem kötelező a nyelvtudás. Nálam igy volt.
2011. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már a vízum sem kötelező ha csak turista vagy.
2011. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Angol nyelv tudás nékül, is lehet vízuminterjúra menni? A vízuminterjú során az Angol nyelv tudás hiánya, előnyt vagy hátrányt jelent a vízum el birálásában?
2012. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen vízumot igényeltél. Ha turista vízumot, akkor biztosítanak számodra tolmácsot. Ha viszont munkavállalóit, akkor a vízuminterjú angolul folyik, és elvárják, hogy egy bizonyos szinten tudj angolul társalogni, hiszen a munkádat is angolul fogod végezni.
2013. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!