Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szóval, arról hogy kiköltözöm a USA-be. Anyám kinnt dolgozik, még illegális de nagy esélyei vannak a kiházasodásra. Énnekem lenne tanulói vízumom is, csak a sulit hagynám abba ui. 17 vagyok, és érettségit se fogok így tenni, és nyelvvizsgám sincs. Arra gondoltam, mivel az anyám már állampolgár lesz nagyjából, mire én befejezem a tanulmányaimat, őrá hivatkozva, énis folyamodnék a zöld kártyáéert. Amit még érdemes tudni: 4 éve járok ki nyaranként, évente kb 2,5 hónapot töltök kinnt, vannak amerikai haverjaim, jó angolos vagyok (amerikai angol),még az angolul rappelés is megyeget, és jó kosaras vagyok, 194 cm magasságommal.
2011. dec. 13. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha családtagod megkapja a zöldkártyát akkor jó esélyeid vannak, az már kevésbé érdekli a hivatalt hogy milyen magas vagy, és hogy milyen jól rappelsz.
2011. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

az a velemenyem, hogyha anyukadnak sikerul ferjet talalnia, akkor a ferjen keresztul megkapja a zoldkartyat, ami allamtol fuggoen kb. 6-12honapot vesz igenybe. Amikor kezeben a zoldkartya, akkor beadja utanad a kerelmet, amivel majd te is kapsz zoldkartyat (felteve, hogy addig nem mulsz el 21-USAban nagykorusagot innen szamitjak).

Az senkit nem erdekel, ha van nyelvizsgarol papirod, ugyis az szamit, hogy megertsek amit mondani akarsz.

Miutan anyudon keresztul megkaptad a zoldet, elmehetsz ujra tanulni es ha tehetseges vagy a kosarazast illetoen, akkor erre az iskolaban ugyis fel fognak figyelni.

2011. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Jól teszed, a helyedben én is ezt tenném:)
2011. dec. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Én nem mennék az USAba ha fizetnének sem. Bármelyik másik ország ok. A világ csendőre butítják az embereket és sötétben tartják.
2011. dec. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
míg anyám nem kapja meg addig vszínűleg tanulói vízummal tanulnék
2011. dec. 14. 13:33
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

"az angolul rappelés is megyeget, és jó kosaras vagyok, 194 cm magasságommal"


Gratulálok. Csak pár millió feka lesz ott aki ugyanezt elmondhatja magáról.

2011. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát kösz hogy gratulálsz, pont ez a lényeg hogy így elég könnyen be tudok illeszkedni abba a társadalomba. smh
2011. dec. 14. 18:41
 8/13 A kérdező kommentje:
07:53 te meg egy kicsit sztereotíp vagy. Gondold meg mi lenne a világgal usa nélkül mint szuperhatalommal. Lehet hogy most nem elamerikanizálódás lenne, hanem mondjuk eloroszosodás vagy eljapánosodás. Na az lenne igazán rossz
2011. dec. 14. 18:43
 9/13 anonim ***** válasza:

07.53-as válaszoló! Te minden ilyen kérdezőre, aki USA -ba akar menni, beugatsz! Olyan hülye vagy, mint a pitsa! Életetbe nem voltál Amerikában, mit osztod itt az ész! Soha nem is fogsz kijutni, mert az ilyeneket egyből lelövik mint te!!!!


Kérdező! Te meg ne kondolkodj egy percig sem, menj amilyen gyorsan csak bírsz! Anyukád biztosan tudja, hogy milyen ott az élet, arra halgass, és olyanokra akik kint vannak, és kint voltak /mint én is./ Hosszú lenne elmagyarázni, hogy miért jó az USA, de azt hiszem ezen az oldalon ebben a kategóriában, a válaszokból remélem meggyőződtél . Minden jót Neked, és sok szerencsét!!!! Igyekezz amíg teheted!!!

2011. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hat, nem tudom, en arra nem lennek olyan buszke, hogy be tudok illeszkedni a reppelo fekak koze. Ez am csak itt magyarorszagban jelent skillt... feher embert fekanak oltozni csak budapesten lattam.
2011. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!