Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai földrészen hova...

Amerikai földrészen hova érdemes költözni, ahol szép a környék, és az éghajlat olyasmi, mint nálunk (Télen hó, nyáron meleg)?

Figyelt kérdés
Észak-Amerikára gondoltam... De Dél-Amerika Északabbi része is szóba jöhet. És azért arra is szeretnék figyelni, hogy könnyebb legyen a megélhetés, mint Magyarországon. És nem tudom, hogy hol milyenek a munkalehetőségek... És milyenek az iskolák, pl. meddig kell iskolába járni? Milyen tanulmány szükséges egyes munkákhoz, milyen hosszú a nyári szünet... Hány éves kortól lehet munkába állni?...stb
2011. dec. 18. 13:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és mindezt úgy kérdezem, hogy ha angol nyelvtudás van, és spanyol.
2011. dec. 18. 13:08
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

"Dél-Amerika Északabbi része is szóba jöhet"

De földrajztudás nincs...

2011. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem vedd elő a földgömböd, és mindjárt választ kapsz rá!!!!/ feltéve ha tudod a földrajzot!!/
2011. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
életem legnagyobb gondja legyen a hiányos földrajz tudásom.
2011. dec. 19. 15:37
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Kedves és nagyarcú kérdező!

Csak jelzem neked, hogy nincsen hiány hülyékből az USA-ban!!

2011. dec. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ahjómindegy
2011. dec. 20. 19:01
 7/14 anonim válasza:
100%
én ugyan nem vagyok amerikai, de rokonom él kint (Los Angeles) és ott mindig jó idő van :)
2011. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Peterfia Laci válasza:
100%

Newport Beach.

Laguna Beach.

2011. dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
75%
Azért imádom ezt az oldalt mert tele van olyan fogyatékos nyomorult senkiháziakkal akik azt hiszik hogy tudnak valamit közben pedig ha olyan messze laknának mint amilyen hülyék sosem érnének haza.Milyen földrajz tudásról beszélsz te elmebeteg,szerinted Dél Amerikának nincs Északi része része??(Brazília,Kolumbia,Venezuela).Szerintem menj vissza általánosba és te tanulmányozd a földgömböt mert látom nem nagyon volt még a kezedben.Ha valaki feltesz egy normális kérdést nem árt normálisan válaszolni rá,ha pedig a tudásod mint kiderült enyhén szólva is hiányos,inkább maradj csöndben ;)
2012. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Kedves #9, elárulnád, hogy Dél-Amerika északabbi részének melyik területére igaz az, hogy "az éghajlat olyasmi, mint nálunk (Télen hó"?


Kínos, ugye? :)

2012. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!