Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba utazáskor kell számzára...

USA-ba utazáskor kell számzáras bőrönd?

Figyelt kérdés

Többen mondták, hogy az USA-ba csak szabvány számzárral ellátott bőröndöket engednek be. Nekem nincs ilyen bőröndöm és szívesen megtakarítanám az árát, mert ez nekem butaságnak tűnik.

Viszont ha tényleg valami hülyeség miatt csak ilyet fogadnak el, akkor muszáj vennem, remélem valaki tudja. Köszi.


2011. dec. 30. 16:04
 1/3 Örmester14 válasza:

beszopod ha nem teszel rá mert amerikában sok a tolvaj

ellopják

g..ci niggerek

2011. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elso h.lyeseget irt.

Amirol te hallottal az a TSA (repteri igazgatosag) altal elfogadott szabvany lakat, amit a legtobb borondre ra lehet tenni, es ez egy olyan lakat, amit a TSA alkalmazottai tudnak csak kinyitni (rajtad kivul), igy ha az atvilagitas soran valami furcsat latnak es ki akarjak nyitni a bezart csomagot, akkor ezt megtehetik akkor is, ha a tulajdonos nincs a kozelben.


Nekem egy ezereves szamzaras Samsung borondom van es USAban elve jovok-megyek, de sosem zarom be a borondod es sosem loptak el semmit.


Ha mindenaron zarni akarod a csomagod, akkor ilyet kell venned:


[link]

2011. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, igazán hasznos volt, zöldeztem is:)
2012. jan. 23. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!