Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha eljutnál USA-ba, mi az...

Ha eljutnál USA-ba, mi az amit biztos megnéznél?

Figyelt kérdés
persze lenne rá időd és pénzed
2012. jan. 4. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Nagy-tavakat, Las Vegast, a Metropolitant és a Carneggie Hall-t, a Yellowstone parkot, meg amiket általában meg szoktak nézni a turisták.
2012. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miami csodálatos autópályáit!

[link]


Ezért nagyon oda vagyok. :P


Ezenkívül:

A History-n megy a Zálogcsillagok című műsor, abba a zálogházba is elmennék. Az Amerikai kincskeresők című műsor "főhadiszállására" is.


Jaaah és a Fald fel amerikát c. műsor összes állomására.. :D

2012. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Los Angeles, CA

Las Vegas, NV

Miami, FL

New York, NY

Houston, TX

Honolulu, HI

2012. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nyáron voltam az USA-ban, amit megnéztem:

Las Vegas, New York, Los Angeles, San Francisco, Niagara, Santa Barbara, Yosemite, Grand Canyon, Bryce Canyon, Zion, Antelope Canyon, Washington DC, Toronto (igaz az Kanada)


Ezek érdekeltek leginkább ezért, ezeket néztem meg. Ha még egyszer visszajutuk, akkor megnézném:

Florida

Hawaii

Yellowstone

Chicago


De most inkább olyanok vonazak, hogy Ázsia vagy Dél Amerika.

2012. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Na látom van hencegő :) biztos ő is táboros.

Amit én meglátogattam: Grand Canyon, Vegas, LA, San Diego, Tijuana(igaz az Mexikó), NY, Washington DC.

Amit még megnéznék: Rushmore-hegy, Niagara, Yellowstone, Texas (talán Dallas-ba :), Chicago, San Fransisco. Miami-ba is elmennék, bár azt mondják unalmas.

2012. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi az h táboros?
2012. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja és mért hencegnék? A kérdésre válaszoltam. Mivel ezeket néztem meg, nyilván ezek érdekelnek.
2012. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De a kérdés nem az volt, hogy mit néztél meg, hanem hogy mit néznél meg.

Táboros: egyetemistáknak gyerek táboros program, kb. 2 hónap meló + max. 1 hónap utazás. Változó, hogy ki mit akar kezdeni a lehetőséggel. Van aki 5 nap New York után hazamegy.

CCUSA, CampLeaders

2012. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jaa, de am nem táboros vagyok.

De mielőtt ezeket nem láttam, azelőtt ezeket akartam volna megnézni. És mikor lehetőségem lett rá meg is néztem őket...

És azt is leírtam, hogy így, hogy ezeket láttam, mit néznék még meg.

2012. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm.

azt is le lehet írni,hogy mit láttál.Csak azért írtam így,mert gondoltam nem olyan sokan tudják megosztani azokat az élményeiket.

2012. jan. 16. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!