Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen cselekményszálú filmet...

Milyen cselekményszálú filmet néznél a legjobban? VÍgjátékot, akciót, esetleg horrort? Romantikusat? MI lenne a te történeted amit mindig megnéznél és minden korosztálynak ajánlanál?

Figyelt kérdés

Filmet készítek,beszéltem egy producerrel,menedzserrel és azt modnták.Amennyiben a gyűlés úgy egyezik meg, van haszona a filmnek megtudják szerezni a engedélyeket és a levédéseket.Nos ehhez viszont egy olyan film kéne ami még nem lejárt nem szerelmet akarok a középpontba semmi ilyen megszokottat.Szoval te milyen filmet néznél szivesen?Esetleg van sztorid amit szeretnél is látni?

Valójában egy alap történetem már van csak várom az ötleteket,hátha kitudnom egészíteni valami jóval


2011. jún. 26. 12:16
 1/3 anonim válasza:
Én oda vagyok a kalandfilmekért, amelyekben kincseket keresnek az emberek, eltévednek egy jungelben vagy piramisban.De az akciófilmek, horrorfilmek, és paródiák sem rosszat, de inkább kalandfilmeket néznék szivesen.Romantikusat kizárt hogy megnéznék..
2011. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én az elvontabbakat szeretem nagyon, amiknek van mondanivalója, meg imádom a drámákat is :D
2011. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számomra a háborús filmeknek van egy különleges hangulata, azokat nagyon szeretem. Viszont nekem egy filmben fontos, hogy legyen benne romantikus szál, nyilván nem annak kell lennie a film központi részének, de nélküle számomra üres egy film. Érdekesek még a "szegényből gazdag lesz" filmek is, illetve a katasztrófafilmeket is szeretem. Viszont a drámákat nem kedvelem... Rendben, vannak filmek, pl Forrest Gump, amikről elismerem, hogy nagy filmek, de nem esik jól annyira megnézni illetve iszonyú nehezen szánom rá magam.
2011. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!