Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nyáron amerikai táborban...

Hellozsofi kérdése:

Nyáron amerikai táborban szeretnék dolgozni, viszont a közvetítő cégek nélkül! Érdemes vagy egyáltalán lehetséges kihagyni őket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdés: El tudod magadnak intézni a munkát egyedül is?

Ha a válasz igen, akkor kihagyhatod a közvetítő céget.

2012. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod kihagyni. Ők egyfajta garancia a megfelelő munkaerőre, és jobban is jársz velük. Sokkal drágább lenne magadnak elintézni. A vízumra is így van a legnagyobb esélyed, és egy tábor sem fog így felvenni szerintem. Az ilyen idénymelósokat is cégen keresztül veszik fel még az államokon belül is (néhány kivételtől eltekintve, de azok állampolgárok). Gondolom adó szempontjából is jobban járnak, plusz arra is garanciát akarnak, hogy nem maradsz kint.

Én 2010-ben voltam, 120ezret fizettem a magyar cégnek, ebben benne volt a retúr jegyem, biztosítás, vízum költségek, szóval minden ami kell. Ennyi volt a teljes költségem (ehhez jön hozzá a költőpénz, munkaruha stb. Nekik is megvan a hasznuk rajta, de sztem mindkét fél jól jár. A fizu 1260 dollár volt 9 hétre.

2012. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2012. jan. 14. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!