Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi az egyirányú autókölcsö...

Mennyi az egyirányú autókölcsönzés dija Floridában?

Figyelt kérdés
Sajnos a kölcsönzők ezt pont nem hozzák fel,csak megjegyzésként teszik,hogy az egyirányú kölcsönzés dija a kölcsönzönél a helyszinen fizetendő . Konkrétan oktober eleji Miami reptér felvétellel, Jacksonville reptér leadással 20 napra egy full size autó esetében . A kölcsönzési dij 170e körül van,de az egyirányú dijról semmi indót nem találtam.

2012. jan. 15. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj nekik egy e-mailt. Biztosabb összeget fognak mondani, mint amit itt kapnál.
2012. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azokra építkezek,akik már jártak hasonlóan . Én eddig mindig ott adtam le az autómat,ahol felvettem és kizárólag a Dollar-tól béreltem - de nem mondasz hülyeséget írok nekik - azaz az egyiknek,mert sajnos a közvetítő cég csak a foglalás végén mutatja meg,hogy melyik társaságtól béreltem ki a kocsit
2012. jan. 15. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha válaszolnak írd meg légyszi, engem is érdekelne. Köszi!
2012. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia,

nem ertem miert nem nezed meg a weboldalukon?

Szinte az osszes komolyabb (Enterprise, Avis, Hertz) weboldalan ki lehet jelolni, hogy "return to a different location". De keszulj fel, mert draga lesz.

Szerintem konkret tapasztalatot nem fogsz kapni, mert nem valoszinu, hogy aki pont MIA vett fel egy kocsit es JAX adta le, az ide jar a GYIKra:)

Amugy probalhatod az Expedia.com is, ott is van auto kolcsonzes!

2012. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs egyirányú dij ezen az útvonalon :) Utánaérdeklődtem. Floridában amúgy is szemtelenül olcsóak az egyirányú dijak ( a nagy forgalom miatt) ,de pl. a Dollar nem számol fel semmi extra költséget,ha Miamiban veszem fel és Jacksonvilleben adom le az autót .Azért is jött ki az alkuszcégnél is ugyanaz az ár.
2012. jan. 16. 19:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a Traveljigsaw-on szoktam bérelni és igen,bejelöltem a felvétel-leadás külön helyen opciót ,de ugyanazt az árat hozta,mint ha ugyanott adnám le,ahol felveszem-ezért is vetödött fel a kérdés . Mindig ki szoktak irni minden lehetséges költséget a felelősségkizárások miatt,de az igazság az,hogy tavaly sem volt semmi extra költség,minden úgy zajlott,ahogy a szerzödésben meg volt jelölve.
2012. jan. 16. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Kivancsisagbol megneztem az Enterprise oldalat. MIA repterrol felveszed es 20 nap mulva leadod JAX-on, $1088.

Ha ugyanaz a datum es MIA felveszed es MIA leadod, akkor az $1118. Hehe, vagyis dragabb.

2012. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A dollar-nál még olcsóbb: Dodge Charger 21 napra 163eFt minden költséggel
2012. jan. 17. 01:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Na aztán most megtudtam,hogy Floridában egyáltalán nem számolhatnak fel a kölcsönzők dijat az egyirányú kölcsönzésért :) Törvény tiltja,szóval no para :)
2012. jan. 17. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!