Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Befolyásolja-e a zöldkártya...

Befolyásolja-e a zöldkártya lottó a vízumkérelmet? (bővebben lent) USA

Figyelt kérdés

Szóval, ha most jelentkezek a zöldkártya lottóra, de nem kapom meg, bekerülök valamilyen nyilvántartásba? Tehát ha pár év múlva bevándorlási vízumhoz folyamodnék, elutasíthatnak? Nem befolyásolja a kettő egymást?


Hallottam már olyan, hogy valaki zöldkártya lottózott, de nem nyert, később még a turista vízumkérelmét is elutasították, mert féltek, hogy ott maradna.



2012. jan. 15. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ettől én is parázok, de igazából sose fog kiderülni, mert nem indokolják meg miért utasították el. A legjobb, amit tehetsz, hogy igazolsz mindent ami ideköt. Ingatlan, gyerek, munka stb.

Ha turistaként mész, akkor ESTA kérelem kell csak, de azt nem tudom mennyire nézik ott azt. Ha elsőre el is utasítanak, lehet hogy 3szor vagy 4szer megkapod.

2012. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bevándorlási vízum elbírálásánál nem jelent hátrányt, de ha turistaként jössz, akkor gondot okozhat, mert belekerülsz a rendszerbe.
2012. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék nyáron turistaként kimenni, és azt tudom, hogy addig eszemben sincs semmiféle listára rákerülni náluk. Nem tanácsolom a lottózást.
2012. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Évek óta "játszoK" a zöldkártyalottón, soha nem nyertem még és voltam már az USA-ban-igaz ESTA-val . Nem volt gondom belőle soha.
2012. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!