Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kezipoggyaszban tarthatom a...

Kezipoggyaszban tarthatom a hajsutot? Felengedik a gepre?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 04:38
 1/6 anonim ***** válasza:

jobban järsz ha a nagy böröndödbe rakod..hiszen ha tegyük fel nem engednek fel ezzel,akkor volt egy hajsütöd..elveszik és ott elötted kidobjäk.én mär järtam igy egy pär cuccommal sajnos mikor elöször utaztam.

meg minek kéne neked hajsütö a repülögépre?csak kibirod nélküle amig le nem szällsz.nem?

2009. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ha egy kisollót elvesznek indulás előtt, akkor egy hajsütőt se engednek fel.
2009. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kisollót azét veszik el mert fegyverként hazsnálható.


De szerintem se vidd fel a hajsütőt inkább, úgysem kell ott.


Csak olyat vigyél fel, ami hivatalos irat, vagy nagyérték, mert azokért csomagként nem vállalnak felelősséget.

2009. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy lista azokról a tárgyakról, amiket nem lehet felvinni. A hajsütő tudtommal nincs a listán, tehát elvileg fel lehet vinni, de érdemes megkérdezni, mert ha a kézibe teszed, és mégis elveszik, nem fogják visszaadni. A másik meg, hogy minek repülőre hajsütő, mikor úgysem lehet a gépen használnod és csak elveszi a helyet az igazán fontos dolgoktól. Nagybőröndbe tedd.
2009. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hajsütőt feltétellel lehet felvinni, de nem tudom mi a feltétel :) :(
2009. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 huha24 válasza:
Miert gondolja mindenki, hogy a kerdezo a repulon akar hajat vasalni? Senki se hallott meg fapados jaratrol??
2015. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!