Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Aki kiment Magyarországról az...

Aki kiment Magyarországról az USA-ba véglegesen, az nem bánta meg? Nem hiányzott neki Magyarország?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szokták megbánni. Dolgozni ott is kell,de sokkal többet keresnek,még most is,mint amit itthon kapnának. Él kint több ismerősöm,és segítik az itthoniakat.
2012. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én csak azt tudom, hogy nagyon szívesen mennék. De nekem ez teljesen esélytelennek tűnik. :(
2012. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Úgy gondolom, hogy csak az végleges, hogy hol születtél. Azt meg nem lehet megbánni.
2012. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En Angliaban elek, es nem bantam meg. Termeszetesen hianyzik a csalad, a baratok, a magyar etelek, a táj, a szokasok, stb, de ha mar nagyon hianyzik Magyarorszag, megprobalok gyakrabban hazamenni. :)
2012. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinn élek,M.o hiányzik,de az emberek,és a kormány,valamint a körülmények egyáltalán nem! A világot viszont látni kell.Ha nem tetszik ,nem vagy bilincsben,bármikor hazamehetsz,de biztos vagyok benn,hogy emlékek tárházával gazdagodsz!
2012. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most Angliában dolgozom, még három hónapja sincs hogy eljöttem otthonról de hiányzik. Mármint a vancouveri otthonom. Magyarországról éveket voltam el már azelőtt is, mielőtt Kanadába költöztem de nem hiányzott...
2012. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Makoscsiga ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki kinn van már több, mint 25 éve, már állampolgár, de igazából nem szerett ott élni, és a nyugdíjkorhatárt elérve biztosan hazamegy. :-D Az a legjobb: amerikai nyugdíjból magyarországon nyugdíjasnak lenni.
2013. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!