Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan hatott rád a jetlag?

Hogyan hatott rád a jetlag?

Figyelt kérdés
Milyen hatással volt rád? Mennyire voltál fáradt? Esetleg hogy tudtad kijátszani?
2012. febr. 25. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
majdnem semmilyen hatással. Az első nap fenntz kellmaradni és akkor aludni menni amikor ott van este. másnap már oké.
2012. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szinte a frászt hozta rám, hiszen nem tudom mi az és hátha elkaptam ?! Gondolom, Te sem tudtad mi az, amíg egy másik mamlasz meg nem mondta és azzal egyenesen ide rohantál eldicsekedni. Én viszont magyarul szeretnék diskurálni, úgy hogy vonulj át valami dádé-nyelvű oldalra a sajátjaidhoz.
2012. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 18:34-es.

Ennek ez a neve, hogy jetlag. Ha te ilyen műveletlen voltált, hogy nem tadtad, azzal saját magadat égeted. Legalább ne reklámozd, és szídd le a kérdezőt!


Amúgy engem nem viselt meg túlságosan. New Yorkba repültünk, de a repülőn aludtam 1-2 órát. Otthoni idő szerint hajnali 3-kor még sétálgattunk a városba. Aztán nehezen ment az alvás, mert ott még csak kb csak este 7 óra volt és világos. Aztán nagy nehezen sikerült elaludnom és másnap már nyoma sem volt a hetlagnek.

Én 18 éves vagyok. A felnőtteket lehet jobban megviseli..

2012. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat!!

@második: nem kell válaszolnod ha nem is tudod hogy miről van szó!!

2012. febr. 28. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!