Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tudom majd használni az...

Tudom majd használni az elektromos dolgokat az Usa-ban?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek az Usa-ba és az lenne a kérdésem hogy tudom-e majd használni az elektromos dolgokat.(pl. telefontöltő, laptop...)

Azt tudom hogy ott más a konnektor.

De elég egy konnektor átalakító?

( [link] )

vagy kelleni fog valamilyen feszültségátalakító is?

Aki már volt kint kérem segítsen! Köszönöm!


2012. febr. 28. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Azokat az elektromos eszközeidet tudod használni (a zöme ilyen), amelyek töltőjére ez van írva: 100-240V, 50/60Hz..

Ezeket jószerivel bárhol a világon tudod használni, ha a dugó (átalakító) kérdése megoldott...

2012. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dugalj átalakítót könnyen lehet szerezni akár itthon is. Én javaslom hogy inkább kint vedd meg nem olyan drága 2-3 dollár körül van és az egy készlet asszem 5-6 db van benne plusz egy 3 as elosztó is. Azok minőségileg ott vannak és jobban megfelelnek az ottani szabványoknak. A nagybátyám kint él és ő vette ezt nekem anno.
2012. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az összes készülékedet NEM fogod tudni használni,

csak amelyik 110 V-on is működik, avagy átkapcsolható rá.

A konnektor átalakítót, meg nyugodtan megveheted itthon is, mert u.az a kínai gyártmány, bárhol is veszed meg.


Amúgy sok mindent tök felesleges kivinni, mert a műszaki cikkek java sokkal olcsóbb mint idehaza.

Majd inkább hozni lesz érdemes!!


Hja, és ne vegyél meg semmit azonnal, mert meg fog ütni a guta, ha valamilyen nagyon olcsónak látszó dolgot meglátsz később máshol, még sokkal olcsóbban.


Pl. volt egy pehelykönnyű napszemüveg, amibe beleszerettem.

200 dollárt kértek érte N.Y.-ban.

Orlandó belvárosi áruházaiban már csak 80-120 dollár között mozgott az ára.

Végül egy a városon kívül eső nagyáruházban, 10 azaz tíz dollárért vettem meg!!

2012. febr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Forko válasza:
Ami sztem még jó megoldás az egy hosszabbító több dugasszal és csak a végére egy darab átalakító kell. Én külföltön úgy szoktam megoldani :)
2012. febr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! :) az utolsónak meg kösz az ötletet, ez tényleg jó! :)
2012. febr. 29. 16:55
 6/7 oneone válasza:
Sziasztok! Ha a hajvasalómra az van ráírva, hogy 120-240V~50/60Hz, akkor van rá esély, hogy működni fog az USA-ban a 110V-tal?
2016. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, én vinném magammal...
2016. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!