Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Magyarországról megy az...

Ha Magyarországról megy az ember Angliába, akkor kell vinni átalakítót elektromos cuccokhoz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kell, mert Angliában "háromlábú" csatlakozók vannak.
2011. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vihetsz . de ott is lehet venni olyan átalakítót ami átalakítja . nem drágább.
2011. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem viszel,és nem veszel átalakítót,de leleményes leszel mit a legtöbb magyar..Meglehet oldani könnyen hogy a két lábú dugót be tud tenni a háromlábú dugóba..
2011. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is simán "beledugtam" mindent a háromlábúba. Csak kis rafinéria kell hozzá :D
2011. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
HOGY-HOGY?Belemegy?
2011. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

egyszerűen megoldható.Mivel minden konnektort lehet külön áramtalanítani így veszélynek sem vagy kitéve.

-először lekapcsolod a konnektort vagy áramtalanítod

-fogsz egy angol dugót amin 3 láb van,ha nincs akkor egy csavarhúzó is megteszi.

-A magyar dugót oda illeszted a a két alsó lyukhoz,míg a felső lyukat kinyomod valamivel amíg az ki van nyomva ,akkor könnyen bele megy a magyar dugó is.Ennyi az egész titok..Bár 1 fontért lehet átalakítót venni..

2011. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudom,van is,csak először,mikor mentem,még nem volt,gondoltam,majd ott veszek.Csakhogy mindenhol olyant találtam,ami fordítva konvertál:angol utazóknak európai célra.És így csak a 3.napon kaptam valahol emilyent,mire már teljesen lemerül a telóm.
2011. jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még "magyar dugó" :D :D :D Komolyak vagytok :D Inkább úgy kellett volna írni, hogy "hagyományos". Mivel a földön az itthoni az elterjettebb és nem a 3 lábú meg stb. :)
2011. jan. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Itthon hol kapok olcsón? Mer néha baromi drágán látni.
2011. jan. 24. 07:48
 10/12 anonim válasza:

Egy tipp: Amit én alkalmaztam az Egyesült Államokban és Angliában is, hogy vettem idehaza egy 3-as elosztót, amiről levágtam a "magyar" dugvillát, majd kerestem elfekvő amcsi-angol dugvillákat (sok elektronikus termékhez csomagolnak mint pl.: tévé), és ilyen számítógépes apa-anya csatlakozókkal láttam el őket. Nem tudom mennyire érthető, mindenesetre lett egy elosztóm, aminek tudom cserélni a fejét.


Másik dolog hogy csak a kapcsoló üzemű dolgoknál ilyen egyszerű, mert ugye más a feszültség.

2011. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!