Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi kell az utazáshoz és...

Mi kell az utazáshoz és mennyi a jegy?

Figyelt kérdés
Kanadába szeretnék kimenni, mint pályakezdő fiatal, de nem nagyon tudom, hogy ehhez mi is kell, testben-lélekben és hivatalosan.
2012. márc. 9. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kanada nagy ország! Melyik városba akarsz menni? Csak mert nem mindegy! Mit akarsz ott csinálni? Turista leszel?


Ha dolgozni akarsz, akkor munkavállalási engedély kell, ahhoz pedig kanadai munkaadó által írt munkaszerződés. Turistaként nem dolgozhatsz, a fekete munkát pedig nagyon szigorúan büntetik és nem is jellemző a fekete munka.

2012. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ha kiírom hogy pályakezdő fiatal vagyok akkor vszínű hogy dolgozni szeretnék kimenni, csak annyit szeretnék megtudni hogy átlagban mennyi-től indul egy jegy és hogy megy ez a vízumos balhé
2012. márc. 18. 00:04
 3/13 anonim ***** válasza:
nincs vízum, de csak úgy tartózkodási engedély nélkül (turistaként) nem kaphatsz munkát.
2012. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

itt mindent megtalálsz a work visa-hoz! csak akkor tudsz kimenni ha ezt meg tudod szerezni! ahhoz hogy ezt meg tudd szerezni, kell tudnod nagyon jól angolul és szükséged lesz egy meghívóra is egy cégtől ahova akarsz menni dolgozni, na meg persze sok pénz hogy lássák hogy el tudod tartani magad az első hónapban legalább. és ha megvan a vízumod az útleveledben akkor nézhetsz repjegyet! én találtam nagyon jó akciókat a vista.hu-n 135,000.HUF ért ami elég jó árnak számit. (egyébként TORONTO-ba vettem a jegyem és nyári időszakban amikor még drágábbak is a jegyek.

sok szerencsét a tervedhez !!

2012. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 lepedővel érdemes lenne ennek neki ugrani??? (300.000.-)
2012. ápr. 5. 15:25
 6/13 anonim ***** válasza:
nem. 3 millával inkább.
2012. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
konkrétan várni fognak már ott, szóval csak nem kellhet annyi pénz hozzá a jegy meg a vízum és kész
2012. ápr. 6. 14:19
 8/13 A kérdező kommentje:
úgy tudtam, hogy 150 és 250 között van a jegy elviekben a dollár alakulása szerint merthogy 750$ az oda jegy.
2012. ápr. 6. 14:25
 9/13 A kérdező kommentje:
sőt ha már itt tartunk én szívesebben helyezkednék el francia területeken, mert a franciát könnyebb megtanulnom hiszen az anyanyelvem mellé tanították, így csak fel kéne idéznem
2012. ápr. 6. 14:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt a konkrétan várni fognak dolgot hogy érted? le van már beszélve a fix munkahely, ki van fizetve a lakás?
2012. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!