Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Olcsóbb Európából az utazás...

Olcsóbb Európából az utazás Amerikába egy Konténer szállító hajóval mint repülővel? Ha igen akkor hol lehet jegyet rendelni rá?

Figyelt kérdés
A Kiindulási pont Magyarország! Tehát a hajós utazáshoz plusz költség a kikötőbe való eljutás is.

2012. ápr. 5. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, csak egy baj van vele: Konténer szállító hajó csomagokat/árut szállít nem embereket.
2012. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Interneten olvastam hogy Konténer szállító hajó elvileg szállíthat minimális számú (60-80) utast is.
2012. ápr. 5. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyiért elvisz a hajó, annyiért már vehetsz "business" kategóriájú repülőjegyet, és cca. 8-9 óra alatt odaérsz, ellenben a hajó legalább 1 hét, de inkább 2.
2012. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről már én is hallottam, de a közhiedelemmel ellentétben a hajó általában jóval drágább, mint a repülő. A franc tudja, miért, azt hinné az ember, hogy egy repülő költségei jóval nagyobbak.
2012. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olcsobb, sot!

Korulbelul 65 es 120 euro per nap a dij egy teherhajon valo utazas.

Vagyis ha egy hetig hajozol, az 455-840 euro egy ut, vagyis kb annyi mint egy turista osztalyu retur jegy. (a hajojegy csak egyiranyba ennyi).

Ha erdekel tobb, akkor guglizz passenger freighters utan!

2012. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!