Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen szakmával tudnék...

Milyen szakmával tudnék legkönnyebben érvényesülni Amerikában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval jelenleg érettségivel rendelkezek, és most szeptemberben szeretnék elkezdeni egy iskolát rendes nappali formátumban. Jelenleg jelentkeztem egy hajós iskolába, ez technikumot ad, nos ez ha sikerül, akkor ide fogok menni, de ha nem (mert nem biztos, hogy indul-e), akkor egy olyan szakmát szeretnék kitanulni, amivel később könnyen találhatnék magamnak állást Amerikában. Szóval milyen szakmákat ajánlanátok? Ha a hajós jönne össze (rendes nevén hajózási technikus), ezzel is megpróbálkoznék Amerikai hajós társaságoknál, bár szerintem ez nem nagyon esélyes. Angollal jelenleg is tanuló viszonyban állok, sokkal erősebb mint az alap, de szerintem a közép még nincs meg, de ezt így suli alatt bőven behoznám, tehát ez nem lenne gond.

Ha számít szakma választás terén, hogy hol szeretnék dolgozni, és hasonlók, engem ilyen téren semmi nem érdekel, a lényeg, hogy meg tudjam venni a napi betevőt, és hogy Amerikában élhessek, ez egy nagyon régi álmom, persze tudom, hogy nincs kolbászból a kerítés ott sem, de szerintem aki dolgozni akar, az fog is....

Válaszotokat előre is köszönöm!

20/f


2012. ápr. 5. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Registered Nurse. Ld. [link]
2012. ápr. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
stewardess
2012. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

apolo,tanar,orvos,tudos,

De honositani kell a vegzettseged es az nem olcso....

2012. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!