Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában vagy épp a tőlünk...

Amerikában vagy épp a tőlünk nyugatabbra eső országokban egy idegen emberhez érve miért hallod máris azt, hogy 'ohh don't touch me' és máris rád akarja hívni a rendőrt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam ezt.
2012. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jártam már az USA-ban, Kanadában, sok nyugat-európai országban nem is egyszer, de ilyet még nem tapasztaltam egyik országban sem.
2012. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is sok országban voltam már(USA,Mexico,Chille,számos Európai országok) de én sem hallottam ,és tapasztaltam ilyet.
2012. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem te vmi irtó perverz módon közeledsz az emberekhez, ha ezt hallod :P
2012. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sokat voltam kulfoldon de ezt meg soha nem hallottam senkitol
2012. ápr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szerintem sokat GTA-ztál..

'Relax man, don't tuch my fn' ass'

2012. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanultam az USA-ban, de senki nem mondja ezt soha. Szerintem te nem a nyugati országokra gondolsz, hanem a keletiekre. A dél-ázsiai országokban tényleg vannak olyanok, hogy nem érhetsz hozzá valakihez európai szokás szerint.
2012. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az USA-ban nem szokás az arcra puszit adni , helyette ölelkeznek.Szóval ők érintkeznek ugyanúgy.Ez valamiféle ázsiai vagy keleti országban lehetett vagy valami nagyon tisztaság mániás emberrel találkoztál.
2012. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!