Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Most ez igaz? (lent)

Most ez igaz? (lent)

Figyelt kérdés

Valoszinüleg a nyáron utazunk Miami-ba de hallot egy érdkes dolgoz, mégpedig azt hogy aki nem szimpatikus a reptéren vagy gyanus azt csak ugy simán vissza küldik.

És emiatt elégéfélek hogy nehogy minket is vissza küldjenek.



2012. ápr. 9. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyanúsnak találnak, akkor elküldenek úgynevezett másodlagos átvizsgálásra, amely során alaposan kikérdeznek és ha akár a legkisebb gyanú felmerül a beutazásod céljával kapcsolatban, akkor visszafordítanak. A szimpatikusság nem számít, csak az, hogy ne légy gyanús a bevándorlási tisztnek! Légy természetes, és amikor válaszolsz a feltett kérdésre, akkor mindig nézz a tiszt szemébe. Egyébként, ha "tiszta" vagy, tehát nem volt még elutasított vízumkérelmed, nem utasítottak még ki, nem hazudtál semmiben, akkor be fognak engedni.
2012. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a kertszomszédunk, egy házaspár, akik Amerikába mentek volna 2 hétre. Megvolt a vízum, rendben volt minden papírjuk.

Leszálltak, a reptéren visszafordították őket. Semmivel nem indokolták, nem is kell indokolniuk. Szóval igaz.

(Mellesleg iszonyat gáz a helyesírásod.)

2012. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz, nem kell indokolniuk, de ha valakit visszafordítanak, annak oka van! Amikor jelentkezel a határon belépésre, akkor a bevándorlási tiszt monitorján lát rólad minden infót 10 évre visszamenőleg. Van egy amerikai ügyvéd ismerősöm, ő azt mondta, hogy sokszor azokat sem szívesen engedik be, akiknek az útlevelében szerepel valamelyik ellenséges arab állam pecsétje.
2012. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Ez a házaspár totál átlagos. Külföldön sem voltak amióta megvannak a gyerekek. Direkt erre az útra csináltattak útlevelet.

2012. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komenteket de most elég bizonytalan lettem.
2012. ápr. 9. 23:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Én akárhányszor mentem ,sosem volt gond. Pár kérdést feltettek -miért jöttem,meddig leszek,ujjlenyomatot vettek,lefotótak,aztán mindig Welcome to US és mehettem a vámvizsgálatra,ami abból állt,hogy a repülőn kitöltött vámnyilatkozatot átvették ,meg sem néztek semmit és mehettem tovább.

Ha nincs vaj a fejeden, van szállásigazolásod és retúr repjegyed szinte teljesen biztos,hogy nem lesz gond. Akkor lehet baj,ha valahogy azt sugallod a bevándorlasi tisztnek,hoy dolgozni szeretnél az usaban.Attól jobban fosnak mint a terroristáktól

2012. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!