Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyire szigorú Washingtonban...

Mennyire szigorú Washingtonban és Chicagoban a reptéri ellenőrzés?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy Miami reptérhez képest...

2012. ápr. 26. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsagi ellenorzest/ security check minden amcsi repteren a TSA vegzi, akik egy egyseges szabalyt kovetnek. Gondolod Miamiban, mert sokat sut a nap, lazabbak az utasokkal?


Amikor az Egyesult Allamok teruletere belepsz, legyen az a JFK vagy MIA repter, ugyanugy ellenorizni fogjak az utlevelet/esta engedelyt esetleg vizumot/zoldkartyat, mintha Chicagoban vagy Washingtonban lepnel be eloszor az orszagba.


Ugy tervezni az utat, hogy hol lazabbak az ellenorzesen nagy butasag, mert lehet az LAX nagyon laza, de ha peches vagy tutti kifogod a leggenyobb bevandorlasi tisztet es akkor nem fog szamitani, hogy mi itt a GYIKon miket irogatunk :)

2012. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy hatvanéves hölgyről lenne szó aki jönne hozzánk egyedül, és nem beszél angolul, szóval relative könnyebb bejutást szeretnénk neki és tavaly Miamiba érkezett nem volt semmi gond sem, de azóta elköltöztünk. Tudomásunk van róla, hogy pl a New Yorkiak keményebbek mint a Miamiak, és gondoltam hátha van valakinek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban. Csak a lehető legkönnyebb procedúrát szeretnénk választani a számára.
2012. ápr. 27. 01:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En sok repteren megfordultam, de nem tapasztaltam semmi kulonbseget.

Amikor a szuleim utaztak ide ki, illetve anyukam egyedul (es meg nem beszelt semmit angolul) mindig irtam neki egy levelet, illetve kis kartyakra angolul/magyarul, amivel segitseget/utbaigazitast tudott kerni. A kartyakat egyszer sem hasznalta, mert mindig talalt magyarokat a repteren, vagy az utasok kozott, vagy a szemlyzet kozott.

2012. ápr. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Washington JFK-n szálltam le tavaly , kb másfél percig voltam a bevándorlási tisztnél,kedves középkorú nö volt, utána irány a vám : elkérték a repülön kitöltött vámárunyilatkozatot,meg sem néztek semmit . Szóval semmi nem volt - persze ez nem garancia arra,hogy mindig ilyenek , tavaly október 11-én nem volt gondom.
2012. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló!: Te vagy hazudsz, vagy nem tudod hol jártál, mert Wahingtonban a repülőteret nem JFK-nek nevezik, az New Yorkban van!!!!
2012. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igazad van , ott korábban voltam :) Washingtonban a Dulles reptéren szálltam át : [link]
2012. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!