Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Repülőjegyvételnél elírtuk a...

Repülőjegyvételnél elírtuk a születési dátumot! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az anyósom vett magának egy repjegyet és a születési dátumnál a hónapot január helyett februárra kattintott véletlenül. Mit lehet csinálni, ha nem módosítható a repjegy időpontja,meg az utas személye.

2012. ápr. 28. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Újat venni. Nincs más megoldás - legközelebb meg háromszor is ellenőrizni
2012. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyfélszolgálatot. Egyébként nem tudom, hogy lehet valaki annyira szerencsétlen, hogy nem olvassa át az adatait mielőtt elküldené.. könyörgöm, több tízezres repülőjegyről van szó..
2012. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nevemet írtam el. (nem én vásároltam a jegyet)Európában nem is szóltak érte, azon kívűl már necces volt, mert csak a légitársaság engedélyével engedtek fel a gépre. De semmi gáz nem volt, csak annyi, hogy csekkolásnál telefonáltak a légitársaságnak. Szerintem annyira nem bunkók, hogy ez miatt ne engednék fel. De hívd fel a légitársaság ügyfélszolgálatát és kérdezz rá.
2012. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
írták.. bocsánat este van már..
2012. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy gépelési hiba miatt -i helyett o-t írtak a keresztnevemnél- új jegyet kellett venni
2012. ápr. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Melyik légitársaság? Mert pl. wizzairnél nem kerül rá a beszállókártyára, csak az név, útiokmány száma és lejárata, ergo a születési dátumot senki sem ellenőrzi...
2012. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


KLM lesz Budapest Washington. Én is ezen gondolkodtam, hogy nem biztos, hogy szőrözni fognak egy 60 éves mamánál, mivel nincs is ráírva a repjegyre a születési dátum.A név élírása már inkább ciki!

2012. ápr. 29. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor Ferihegyen (bocs, Liszt Feri) becsekkol, akkor kell szepen mosolyogni az ugyintezore, hogy legyen szives javitsa ki, amugy ugyis eszreveszi, mert csak ott ellenorzik az utlevelet meg a foglalasnal megadott adatokat, de tutti h emiatt nem kell uj jegyet venni, plane ha latjak, hogy idos nenirol van szo.


En foglaltam mar ugy jegyet, hogy a kereses nagy heveben a vegen a napot neztem el es hetfo helyett keddre vettem a jegyet. Azonnal felhivtam oket es a szamitogepre meg a lassu internetkapcsolatra kentem a dolgot es 5 percen belul jott az igazolo email, hogy a foglalast toroltek es ujat foglaltak a korrekt napra.


ok is emberek, ok is kovetnek el hibat, nem szabad hagyni hogy ilyesmi miatt az embert megszopassak.

2012. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bízom benne, hogy sikerül neki.
2012. ápr. 30. 21:34
 10/10 A kérdező kommentje:

Minden rendben ment! Felhívta a jegyirodát és közölték, hogy oké akkor február helyett január?

Mondta, hogy igen és már át is írták!

2012. máj. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!