Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Autószerelőként milyen esélyei...

Autószerelőként milyen esélyeim lehetnek az USA-ban vagy Kanadában? Egyaltalán kijuthatk oda ezzel a végzettséggel? Az angol elég jól megy.

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 21éves vagyok fiú
2012. máj. 1. 12:40
 2/6 A kérdező kommentje:
kijuthatok*
2012. máj. 1. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Kijutni kijuthatsz hiszen pénz és ügyintézés kérdése az egész.

Dolgozni is dolgozhatsz benne ha tudsz igazolni USA vagy Kanadai munkagyakorlatot,referenciát..

2012. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van 2 év Hollandiai autószerelői tapasztalatom és 1 év kamionsofőri tapasztalatom.
2012. máj. 1. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem adok neki sok esélyt, mert ez nem hiány szakma. Vízumot meg csak akkor fogsz tudni kapni, ha a munkáltató kifejezetten téged akar felvenni. De mivel van helyi munkaerő is, aki szereljen, ezért fel se tud venni (jogilag).

Egy barátom példája alapján írtam le, meg én is voltam kint Canadaban, de csak egye utazás lett belőle....

Ha összejönne írd meg mégis hogyan...

2012. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké
2012. máj. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!