Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ban tényleg vannak ilyenek...

USA-ban tényleg vannak ilyenek? (lent foly. )

Figyelt kérdés

Lehet a kérdésem rossz kategóriába írom..

Szóval.."Sok" dolgot tudok Amerikáról, hogy ott sincs kolbászból a kerítés,ezt értem fizetésekre,munkalehetőségre,kijutási módokra stb..

DE azon gondolkoztam látni lehet sok amerikai filmben hogy Egyetemistáknál/Gimiseknél van egy hatalmas házibuli mindenki vedeli a piát,csajok,medence,stb..


Ilyenek tényleg vannak vagy ezek erős túlzások a film részéről..?

Megfogalmazásom lehet sz@r de remélem érthető..:)


2012. máj. 1. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van pénze rá, azoknál vannak ilyenek, de nemcsak Amerikában hanem nálunk vagy akár Kínában is.


Én is nemrég érettségiztem, volt egy viszonylag jómódú osztálytársam (a családja egy pizzériát vezet Budapest külvárosában, Magyarországon ez már jólétnek számít) és olyan házibulit csapott nekünk, pár haverjának, mint Katy Perry klipjében, a Last Friday Night-ban.

2012. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én voltam már itthon is ilyen buliban :D
2012. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az USA ban tényleg nagyobb a buli kultúra mint itthon, Chicagoban amikor voltam az egyik 21 éves csaj vmi iskolát fejezett be és tartot rá egy bulit. az egész család 2 napig csak erre készült, nem kis ház nem kevés konfetti,rendőrségi engedély... mi sem hitük el!

Ami másik durva tapasztalat Cichagoban a Navy Peary-en minden héten 2szer olyan tűzijáték van mint nekünk augusztus 20án Budapesten, közbe pary zene és a móló tele van táncoló emberekkel, mint egy mini fesztivál, igaz max másfél órás...

2012. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én Kínában nem voltam még ilyen bulin, bár lehet, hogy rossz embereket ismerek... :)
2012. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hmm,jó lenne ilyenben részt venni egyszer:D

köszi minden válaszolónak:)

2012. máj. 2. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez szigorúan csak aki betöltötte a 21-et, vagy egyetemre jár! 21 éves kor alatt nem lehet alkoholhoz jutni.

Voltam amerikai házibuliban 17 évesen, és 7-10-ig tartott a buli. 10 után mindenki ment haza. Nem volt semmiféle alkohol viszont mindenki nagyon jól érezte magát anélkül is!

Az egyetemeken más a helyzet. Ott már lazítás céljából is vedelnek... De néha ott is annyira eldurvul a buli hogy rendőrséget hívnak.

2012. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!