Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítes? Kihagyás. (A...

Testépítes? Kihagyás. (A többit lent foly. )

Figyelt kérdés
Szóval 2 éve edzek 1 éve rendszeresen semennyí kihagyás nélkül! De most ki kell hagyom 2 hónapot munka miatt, mellet nem tudok edzeni, ami nem kevés idő. Szóval azt szeretném kérdezni, .hogy mennyire esek vissza és, hogy ezt mivel csökkenthetném, lassíthatnám? És arról hallottam, hogy létezik egy bizonyos izom memória, azaz az elvesztett izmot hamarabb vissza lehet szerezni! Ez igaz? És köszönöm előre is a válaszokat! (Légyszives ne foglalkozz a helyesírással!)

#visszaesés #Edzés kihagyása
2012. ápr. 23. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hamar visszaszerzed az izmokat, de saját testsúlyos edzést tudnál végezni addig is.
2012. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zakathol ***** válasza:
2 hónap nem sok. Egy kis erővisszaesés lehet, de 1-2 hét után visszarázódsz simán. A szemmel látható visszaesés is túlnyomó részt csak a kiürülő glikogénraktárak miatt van. Ha újra éri stimulus az izmokat, akkor újra nagyobb mennyiségű energiát fognak raktározni, így a térfogatuk is megnő.
2012. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mind a 2-nek! Arra én is gondoltam, hogy saját testsúlyal lehetne valamit kezdeni. Ha még valamit tudtok mondani akkor meghalgatom, ja és mi esik vissza a kg amit pl. fekve nyomok? Mert most 130 kg megy ki, akkor vajon mennyire érhetek vissza? Vagy ezt nem lehet így megmondani?
2012. ápr. 24. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!